Zgłoszenia
Podkurek 2017 (BnO, precyzja)
29 października 2017, Malcanów

Zgłoszenia wkrótce będą zamknięte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

WSZYSTKIE  A  B  C  D  Open-E  Para-E  Open-A  Para-A

NrKat.ZawodnikZespół
1A Henryk BartkowiakGIBnO Warszawa
2D Tomasz Pryjmafunexsports
3B Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
4B Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
5D Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
6Open-A Przemysław WitczakDreamtime Trails
7D Przemysław WitczakDreamtime Trails
8Open-A Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
9D Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
10Open-A Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
11B Joanna PuternickaOrientop Wrocław
12Open-E Joanna PuternickaOrientop Wrocław
13C Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
14Open-E Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
15C Roman TrochaOrientop Wrocław
16Open-E Roman TrochaOrientop Wrocław
17D Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
18Open-E Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
19D Bartosz TyczyńskiRembertów Team
20Open-E Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
21Open-A Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
22C Zuzanna SzymańskaTeam 360º
23Open-E Zuzanna SzymańskaTeam 360º
24A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
25B Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
26Open-A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
27Open-A Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
28Open-E Ula TrykozkoTeam 360º
29B Ula TrykozkoTeam 360º
30B Sławomir SypułaUNTS Warszawa
31Open-A Sławomir FrynasLublin
32D Sławomir FrynasLublin
33D Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
34Open-A Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
35Open-A Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
36B Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
37Open-E Adam WroniakTeam 360º
38D Malwina WysockaOK!Sport
39Open-E Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
40D Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
41Open-E Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
42D Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
43D Piotr KwitowskiMazurskie Tropy
44B Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
45Open-A Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
46Open-E Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia
47C Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia
48Open-A Ania NatusiewiczIdę tam gdzie lubię (KInO Stowarzysze)
49A Mieczysław ZielczyńskiA-To-My
50Open-A Mieczysław ZielczyńskiA-To-My
51A Helena ZielczyńskaA-To-My
52D Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE
53Open-E Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE
54Open-E Justyna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
55C Krzysztof LigienzaOrientop Wrocław
56Open-E Krzysztof LigienzaOrientop Wrocław
57Open-A Joanna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
58Open-A Iwona GniewkowskaSKKT Włóczykij Rumia
59B Justyna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
60B Anna OlbrychtOLBnO
61B Janusz OlbrychtOLBnO
62Open-A Dariusz MazurekDaro Zagubiony
63A Mariusz SiwiecNIKE
64Open-E Mariusz SiwiecNIKE
65A Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
66A Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
67C Natalia FilipczakPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
68D Dagmara DominiakPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
69D Tomasz ChorośPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
70C Marcin ParfianowiczWarszawa
71C Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
72Open-A Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom