Czerwiec 2015

Puchar z napędem na cztery koła...

... albo raczej bez, ale o tym za chwilę. Zaczniemy na razie od rzeczy najważniejszych, czyli wyników trzeciej, rowerowej rundy Pucharu Podlasia w Orientacji Sportowej, która odbyła się w ostatni weekend (27-28 czerwca) w Czarnej Białostockiej. Można je już oglądać na stronie tego elitarnego cyklu, czyli tutaj. Ktoś zapyta, czemu elitarnego. Czyżby było coś bardziej elitarnego od Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO rozgrywanego w mazowieckich lasach?

Zgrilluj Kosmatego InOka!

Niezwykła oferta etapów, powabne kształty terenów Puszczy Kamienieckiej, błękitne wody Bugu i Liwca, świetna zabawa z Kosmatymi InOkami przy grillu i znamienite towarzystwo OWRP wśród leśnej i nocnej ciszy, ptasich treli i bzykania owadów gwarantowane podczas III Grillowania Kosmatych InOków w Kamieńczyku już w dniach 10-12 lipca!

Finał Lampionady - 6 września 2015

Znamy już termin finału tegorocznej Lampionady. Starujemy 6 września o godzinie 9.00 przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim. Zakończenie imprezy i wręczenie nagród planujemy na godzinę 13.00. Serdecznie zapraszamy do udziału. Można się już rejestrować w systemie zgłoszeniowym.

Piaskowy Puchar Bielan - wyniki

Dzisiaj na bielańskich Piaskach odbył się trzeci etap Pucharu Bielan w Biegu na Orientację. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i mamy nadzieję, że dobrze się wszyscy bawiliście.

Zachęcamy do zapoznania się ze wstępnymi wynikami dzisiejszych zmagań. Wkrótce na stronie zawodów pojawią się wyniki oficjalne, zdjęcia oraz mapy.

Puchar Bielan na Piaskach - listy startowe

Zapraszamy na trzeci etap Pucharu Bielan - tym razem na bielańskie Piaski. W załączniku można znaleźć komunikat techniczny tego etapu i prosimy wszystkich uczestników o dokładne zapoznanie się ze szczegółami jutrzejszego biegu. Przypominamy że minuta 'zero' jest o godzinie 18:30.

Oprócz komunikatu technicznego, są już listy i minuty startowe!

Runda mleczna

W obchody Światowego Dnia Mleka włączył się cały świat, więc nie może zabraknąć tutaj także organizatora Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, który w tym dniu organizuje szóstą rundę naszego ulubionego cyklu. Zawody odbędą się w dniach 4-5 lipca i jak przystało na rundę wakacyjną jedziemy na piknik, czyli do Nowych Groszków. Właśnie tam będzie okazja powalczyć o kolejne punkciki w klasyfikacji generalnej Pucharu i to na trzech etapach, bowiem runda jest wypasiona.

Lato powitane

Pogoda dopisała dziś, można powiedzieć, na złoty medal, tak samo jak frekwencja na trasie niebieskiej (mapa powyżej), która była jednym z zadań specjalnych rozgrywanego w tym samym czasie II Rajdu Miejskiego w Warszawie.

Rowerowa Radość

Dzisiaj w Radości odbył się pierwszy etap piątej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Pogoda dopisała, nie padało, choć było trochę chłodno, więc na dystans długi, z którym dzisiaj zmagali się zawodnicy, było idealnie.

Ponownie mieliśmy kilku nowych uczestników, którzy po raz pierwszy brali udział w tego typu zawodach i wszyscy oni byli zachwyceni tą formą spędzania wolnego czasu. Na początek najlepiej zacząć od trasy zielonej i wystarczy raz taką trasę przejechać, aby później spokojnie startować na innych, bardziej wymagających kolorach tras.

Po mistrzowstwo na Mazowsze - wyniki

Pierwszy dzień ścigania na Mazowszu za nami. Dzisiaj zostały rozdane medale Mistrzostw Mazowsza w Średniodystansowym Biegu na Orientację, które odbyły się rano w Nieporęcie, a także medale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Sprinterskim Biegu na Orientację rozegrane wieczorem w Nowym Dworze Mazowieckim. Wyniki oraz międzyczasy można znaleźć w załącznikach poniżej.

Strony