Runda choszczowsko-kobyłkowska

Zakończyliśmy już wrześniowy, bardzo bogaty cykl startów w rowerowej jeździe na orientację na Mazowszu. Oprócz dwóch rund Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO była także impreza z kalendarza centralnego, czyli zorganizowana w Wiązownie i Wesołej przez Team 360° trzyetapowa Mazovia Cup, która była jednocześnie Mistrzostwami Polski na dystansie klasycznym i średnim. Regularni uczestnicy naszego Pucharu pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobywając cały worek różnokolorowych medali.

Październik zapowiada się równie bogato, bowiem mamy do rozegrania trzy kolejne, ostatnie już w tym roku, rundy PWiM, z których jedna będzie równocześnie zaliczana do klasyfikacji Grand Prix Dzielnicy Wawer w RJnO. Pierwsze zmagania odbędą się w dniach 7-8 października w Choszczówce, gdzie zawodnicy będą się ścigać na dystansie klasycznym oraz w niedzielę w Kobyłce, gdzie czeka na nich sprint i dystans średni. Niedzielne zawody pod patronatem Burmistrz Miasta Kobyłka.

Podczas październikowych rund zapadną rozstrzygnięcia decydujące o wynikach klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach wiekowych i mam nadzieję, że wzorem poprzednich lat zacięta rywalizacja będzie trwać do ostatniego startu w ostatnią niedzielę tego miesiąca.

W załączniku komunikat techniczny dziesiątej rundy, a zapisy jak zwykle w naszym systemie zgłoszeniowy. Zapraszam!

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2017_Runda_10_Komunikat.pdf832.67 KB

Komentarze

Trochę poza tematem, ale

Trochę poza tematem, ale zauważyłem, że niektórzy zawodnicy przywożą swoje rowery na bagażnikach rowerowych z dorobioną kredkami tablicą rejestracyjną. Od jakiegoś czasu można w Urzędzie Komunikacji (czy jak się to teraz nazywa) dorobić legalną trzecią tablicę rejestracyjną. Parę złotych to kosztuje (50 pln?), ale na pewno jest tańsze niż nerwy gdy się spotka jakiegoś nadgorliwca na drodze.
Pozdrawiam,
RB