Zaproszenie do parku

XXII Zima na Pradze, w ramach której odbędzie się XIII Bieg Wedla na 4 trasach oraz spacer z kijkami,  to także marsze i biegi na orientację. Proponujemy spacer z mapą na trasach dla początkujących i całych rodzin, a także dla trochę bardziej doświadczonych zawodników. Biegacze z mapa mają 3 trasy do wyboru oraz, już po raz trzeci, trasę O-run. Będzie okazja spróbować swoich sił na nowej trasie BPK #5. A na mecie na wszystkich będzie czekał kubek gorącej czekolady.

Oczywiście bedzie można wystartować na kilku trasach. Organizator zapewnia możliwość wypożyczenia szybkich chipów O-run. Na trasie wirtualnej BPK5 mozna startować z własnym telefonem. Dodatkowo, każdy będzie mógł skorzystać z pomocy autora trasy BPK, który pokaże jak wgrać aplikację i później się nią posługiwać. Warto spróbować tej metody i wystartować nawet na jednej z tras przygotowanej w ramach wcześniejszych zawodów i potraktować to jako urozmaiconą formę treningu nawigacyjnego. A zatem zapraszamy do formularza z zapisami i do zobaczenia.

ZałącznikWielkość
PDF icon Zima_na_Pradze_2018_Regulamin.pdf65.26 KB
PDF icon BPK#05_Regulamin.pdf46.82 KB

Komentarze

Po zamknięciu zapisow na BIEG

Po zamknięciu zapisow na BIEG WEDLA istnieje jeszcze możliwość zapisania się na trasę O-run jeszcze dla pierwszych 30 zawodników z pełnymi świadczeniami (jak przy biegu Wedla).