Zgłoszenia

Było  Będzie

NrZawodyStatus
118 listopada 2017 (sobota)
III Puchar Bielan w Biegu na Orientację-etap 3
Warszawa-Bielany
212 listopada 2017 (niedziela)
Jesienna Hała
Jeruzal, Gm. Kowiesy
312 listopada 2017 (niedziela)
Jesienna InOMania
Świerczów K. Kolbuszowej
48 listopada 2017 (środa)
Street-O
Warszawa-Mordor
54 - 5 listopada 2017 (sobota - niedziela)
Zakończenie Sezonu w RJnO
Warszawa Falenica & Majdan
629 października 2017 (niedziela)
Podkurek 2017 (BnO, precyzja)
Malcanów
728 - 29 października 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (12. runda)
Malcanów
825 października 2017 (środa)
50. Jubilieuszowe OrtIno
Warszawa-Śródmieście
922 października 2017 (niedziela)
III Puchar Bielan w Biegu na Orientację-etap 2
Warszawa-Bielany
1021 - 22 października 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza (11. runda) oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer (4. runda) w RJnO
Warszawa, Międzylesie
1119 października 2017 (czwartek)
Oswój Smoka! 7
Warszawa-Tarchomin
1215 października 2017 (niedziela)
VII InO z Niepoślipką
Ostrówek
137 - 8 października 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza (10. runda)
Warszawa, Choszczówka & Kobyłka
146 - 8 października 2017 (piątek - niedziela)
VIII Ogólnopolski Rajd na Orientację PRZEJŚCIE SMOKA
Siedlce
1522 września 2017 (piątek)
InOTRInO#3 w Światowy dzień bez samochodu
Metro Warszawa
1613 września 2017 (środa)
III Puchar Bielan w Biegu na Orientację-WSZYSTKIE ETAPY
Warszawa-Bielany
1713 września 2017 (środa)
III Puchar Bielan w Biegu na Orientację-etap 1
Warszawa-Bielany
1810 września 2017 (niedziela)
II Zielony Punkt Kontrolny "Biłkówka"
Nadleśnictwo Kolbuszowa, Nowa Wieś
1910 września 2017 (niedziela)
II Rodzinne MnO-Runda 4
Zielonka
209 - 10 września 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza (9. runda) oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer (3. runda) w RJnO
Warszawa, Falenica & Radość
212 - 3 września 2017 (sobota - niedziela)
WOM-KLASYK i SPRINT
Choszczówka, Nowy Dwór Mazowiecki
222 - 3 września 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (8. runda)
Regut & Chotomów
2331 sierpnia 2017 (czwartek)
49. OrtInO
Warszawa-Wierzbno
2424 sierpnia 2017 (czwartek)
Oswój Smoka! 6
Warszawa-Bródno
2511 - 15 sierpnia 2017 (piątek - wtorek)
VI Wakacyjna InO; XXVI Matnia
Tarłów
2630 lipca 2017 (niedziela)
II Rodzinne MnO-Runda 3
Zielonka
2723 lipca 2017 (niedziela)
XV Wakacyjne Serce z Lampionem
Warszawa-Wesoła
2830 czerwca - 2 lipca 2017 (piątek - niedziela)
5 Grillowanie Kosmatych InOków
Puszcza Bolimowska
2924 - 25 czerwca 2017 (sobota - niedziela)
XIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację "InO Świętojańskie"
Pułtusk-Popławy
3022 czerwca 2017 (czwartek)
Oswój Smoka 5!
Warszawa-Wilanów
3117 - 18 czerwca 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza (7. runda) oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer (2. runda) w RJnO
Warszawa, Anin & Miedzeszyn
3215 - 16 czerwca 2017 (czwartek - piątek)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (6. runda)
Zalesie Górne
3314 czerwca 2017 (środa)
48. OrtInO
Warszawa-Kabaty
3410 czerwca 2017 (sobota)
XXX Rajd na Orientację „10 x SOLO 2017”
Zagórze
354 czerwca 2017 (niedziela)
II Rodzinne MnO-Runda 2
Zielonka
3625 maja 2017 (czwartek)
Oswój Smoka!-odsłona 4/2017
Warszawa-Żoliborz
3724 maja 2017 (środa)
Halucynki u Lucynki
Warszawa-Plac Grzybowski
3823 maja 2017 (wtorek)
47. OrtInO
Warszawa-Bemowo Lotnisko
3922 maja 2017 (poniedziałek)
8. Hubal-InO
Warszawa-Stara Praga
4021 maja 2017 (niedziela)
PoWiMnO
Warszawa-Stara Miłosna
4120 - 21 maja 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (5. runda)
Komorów & Podkowa Leśna
4220 maja 2017 (sobota)
XIX Wiosenne MnO "WiMnO"
Zagórze
437 maja 2017 (niedziela)
II Rodzinne MnO-Runda 1
Zielonka
447 maja 2017 (niedziela)
5 Żywioł
Warszawa-Agrykola
456 - 7 maja 2017 (sobota - niedziela)
Majowe 2x2
Kozienie, Królewskie Źródła
4629 - 30 kwietnia 2017 (sobota - niedziela)
VI InO z Niepoślipką
Pustelnik
4724 kwietnia 2017 (poniedziałek)
46. OrtInO
Warszawa-Ursus
4823 kwietnia 2017 (niedziela)
Czołóweczki-FINAŁ
Mińsk Mazowiecki
4922 - 23 kwietnia 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (4. runda)
Wołomin & Kobyłka
5022 kwietnia 2017 (sobota)
Wiosenna InOMania
Kłapówka K. Kolbuszowej
5117 kwietnia 2017 (poniedziałek)
GAMBIT 2017
Józefów-Michalin K. Otwocka
528 - 9 kwietnia 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (3. runda)
Wieliszew
538 kwietnia 2017 (sobota)
BazInO
Mienia
541 kwietnia 2017 (sobota)
InO/TR\InO #2
Dębe Wielkie
5530 marca 2017 (czwartek)
Oswój Smoka! 3
Warszawa-Wilno
5625 - 26 marca 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (2. runda)
Warszawa, Wesoła & Chotomów
5722 marca 2017 (środa)
45. OrtInO
Warszawa-Mokotów
5819 marca 2017 (niedziela)
XL RnO ZAW-OR 2017
Nieporęt
5918 - 19 marca 2017 (sobota - niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (1. runda)
Warszawa, Falenica
6018 marca 2017 (sobota)
FalInO (6. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
6118 marca 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 18 marca)
Warszawa, Falenica
6218 marca 2017 (sobota)
Wiosenne 2x2
Przejazd Koło Kozienic
637 marca - 4 kwietnia 2017 (wtorek - wtorek)
XIV Kurs Animatorów i Organizatorów InO
Warszawa
645 marca 2017 (niedziela)
ZZK-Przedwiośnie LONG
Olszewnica Nowa/kałuszyn
653 - 5 marca 2017 (piątek - niedziela)
Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO 2017 & BeneInO
Łętownia K/leżajska
6628 lutego 2017 (wtorek)
Kusaki cz.2
Warszawa-Targówek
6726 lutego 2017 (niedziela)
Czołóweczki-druga edycja
Mińsk Mazowiecki
6825 lutego 2017 (sobota)
FalInO (5. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
6925 lutego 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 25 lutego)
Warszawa, Falenica
7023 lutego 2017 (czwartek)
Kusaki cz.1
Warszawa-Targówek
7118 lutego 2017 (sobota)
XXI Zima na Pradze
Warszawa, Park Skaryszewski
7215 lutego 2017 (środa)
44. OrtInO
Warszawa-Wilanów
7314 lutego 2017 (wtorek)
Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (6. runda)
Warszawa, Wesoła
7412 lutego 2017 (niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (5. runda)
Warszawa, Wesoła
7511 lutego 2017 (sobota)
FalInO (4. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
7611 lutego 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 11 lutego)
Warszawa, Falenica
7711 lutego 2017 (sobota)
Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (4. runda)
Warszawa, Falenica
7810 - 12 lutego 2017 (piątek - niedziela)
XLVI Maraton MnO
Skaryszew
799 lutego 2017 (czwartek)
Oswój Smoka-odsłona 2
Warszawa-Witolin
804 lutego 2017 (sobota)
InO/TR\InO #1
Warszawa, Stare Miasto
8129 stycznia 2017 (niedziela)
Czołóweczki-druga edycja
Mińsk Mazowiecki
8229 stycznia 2017 (niedziela)
VII Zimowe Marsze na Orientację ZiMnO
Warszawa-Boernerowo
8328 stycznia 2017 (sobota)
FalInO (3. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
8428 stycznia 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 28 stycznia)
Warszawa, Falenica
8526 stycznia 2017 (czwartek)
Oswój Smoka-edycja pierwsza
Warszawa-Gocław
8622 stycznia 2017 (niedziela)
ORIENT 2017
Otwock Soplicowo
8722 stycznia 2017 (niedziela)
Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (2. runda)
Otwock, Soplicowo
8821 stycznia 2017 (sobota)
FalInO (2. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
8921 stycznia 2017 (sobota)
Zimowe 2x2
Królewskie Źródła
9021 stycznia 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 21 stycznia)
Warszawa, Falenica
9121 stycznia 2017 (sobota)
Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (1. runda)
Warszawa, Falenica
9218 stycznia 2017 (środa)
43. OrtInO
Warszawa-Ursynów
937 stycznia 2017 (sobota)
FalInO (1. etap)
Warszawa, Falenica (Sp 124)
947 stycznia 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (wszystkie biegi)
Warszawa, Falenica
957 stycznia 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (wszystkie biegi, dogrywka)
Warszawa, Falenica
967 stycznia 2017 (sobota)
XIV Zimowe Biegi Górskie (tylko 7 stycznia)
Warszawa, Falenica
976 stycznia 2017 (piątek)
Trzej Królowie przybywajcie ...
Warszawa Śródmieście
981 stycznia 2017 (niedziela)
XV Noworoczno-Bąbelkowa Impreza na Orientację
Warszawa-Anin