Zgłoszenia
Puchar Warszawy i Mazowsza (10. runda)
7 - 8 października 2017, Warszawa, Choszczówka & Kobyłka

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1CZARNA Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE1,2,3
2NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaTeam 360º2,3
3ZIELONA Wiktor WasikStanisławów Drugi1
4CZERWONA Adam WroniakTeam 360º1
5ZIELONA Krzysztof WroniakTeam 360º2,3
6NIEBIESKA Zenon BadzinskiWarszawa1,2,3
7ZIELONA Jerzy KalinowskiWarszawa1,2,3
8CZERWONA Jan CegielkaKU AZS WAT Warszawa2,3
9ZIELONA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2,3
10CZARNA Tomasz NitschUNTS Warszawa1
11CZERWONA Tomasz NitschUNTS Warszawa2,3
12CZERWONA Marek LisieckiNKZ1,2,3
13NIEBIESKA Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2,3
14CZARNA Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl2,3
15ZIELONA Marcin PilipczukWarszawa1,2,3
16ZIELONA Szymon PilipczukWarszawa1,2,3
17CZARNA Damian Kędziorek+++1,2
18CZERWONA Damian Kędziorek+++3
19ZIELONA Sebastian DomżalskiWarszawa1,2,3
20ZIELONA Michał DomżalskiNuda i Lenistwo1,2,3
21ZIELONA Adrian DereckiKobyłka1
22CZERWONA Janusz OlbrychtOLBnO1,2,3
23ZIELONA Szymon SynaszkoWarszawa1,2,3
24ZIELONA Hania SynaszkoWarszawa1,3
25CZARNA Piotr SynaszkoWarszawa3
26NIEBIESKA Marzena WąsiewiczTeam 360°1
27ZIELONA Marzena WąsiewiczTeam 360°2,3
28ZIELONA Piotr WąsiewiczTeam 360°1
29CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 360°2,3
30ZIELONA Urszula WąsiewiczTeam 360°1,2,3
31ZIELONA Jerzy WąsiewiczTeam 360°1,2,3
32CZARNA Piotr BuciakTeam 360º1,2,3
33CZERWONA Piotr HebaKobyłka3
34NIEBIESKA Joanna BeneszŻółwik1,2,3
35CZERWONA Rafał BeneszŻółwik1
36CZARNA Rafał BeneszŻółwik2,3
37ZIELONA Olga BeneszŻółwik2,3
38ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa1,2
39ZIELONA Joanna Lukaszewicz-BernadyWarszawa1,2
40ZIELONA Kamila BernadyWarszawa1,2
41ZIELONA Kinga BernadyWarszawa1,2
42CZARNA Tomasz GrabowskiStryki Byki Adventure Team1
43NIEBIESKA Anna OlbrychtOLBnO1,2,3
44CZARNA Bartłomiej GrabowskiStryki-Byki Adventure Team1
45ZIELONA Filip JanowskiSpójnia Warszawa1,3
46NIEBIESKA Filip JanowskiSpójnia Warszawa2
47CZERWONA Piotr JanowskiSpójnia Warszawa1,2,3
48ZIELONA Maciej ZaborskiSpójnia Warszawa1,2,3
49ZIELONA Alicja FolandMłody inov-81
50ZIELONA Tymon FolandMłody inov-81
51NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-81
52CZARNA Adam FolandInov-81
53CZERWONA Kasia PolakTeam 360º1
54CZERWONA Bartosz NiebielskiUKS Falenica2,3
55CZARNA Adam WojciechowskiPiastów1
56CZERWONA Paweł BartosQ-Link1,3
57CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º2,3
58CZARNA Dariusz ŁuksikRzeszów1
59NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica1
60NIEBIESKA Bartłomiej KrasuskiTeam 3601
61NIEBIESKA Konrad JanowskiGSMnO "Wyjątkowi"1,2,3
62CZARNA Sławomir KielakUKS Falenica1,2,3
63CZARNA Hubert KielakUKS Falenica1,2,3
64CZERWONA Igor KielakUKS Falenica1
65CZARNA Igor KielakUKS Falenica2,3
66NIEBIESKA Grzegorz JurekEKOTREND WARSZAWA1
67NIEBIESKA Bogdan PerlEKOTREND WARSZAWA1
68CZERWONA Artur WissuwaFolwark Łękuk1
69CZARNA Jacek MrózTeam 360º2,3
70CZARNA Kamil PolokInFemto1
71NIEBIESKA Małgorzata MazurekPruszków2,3
72NIEBIESKA Michał MazurekPruszków2,3
73NIEBIESKA Patrycja MazurekPruszków2,3
74NIEBIESKA Paweł MazurekPruszków2,3