Zgłoszenia
XV Zimowe Biegi Górskie (wszystkie biegi)
20 stycznia - 10 marca 2018, Warszawa, Falenica

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10A  G10B  G10C  G6  G3

Kategoria: G10A, Limit: 200, Wolne: 0
Kategoria: G10B, Limit: 200, Wolne: 0
Kategoria: G10C, Limit: 200, Wolne: 0
Kategoria: G6, Limit: 150, Wolne: 0
Kategoria: G3, Limit: 150, Wolne: 0

NrKat.ZawodnikZespół
1G10B Paweł PrzypolskiIm-Possible Team
2G10B Konrad PytkaNaprzód Młociny
3G10A Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
4G10A Maciej MatusVege Runners
5G10B Marcin Tarnowskis710 Running Team
6G3 Jan AntonowiczJózefosław
7G10B Paulina Harembskas710 Running Team
8G10B Adam ImiołekBiegBosych.pl
9G6 Jerzy AntonowiczPKO Bank Polski
10G10B Michał JamborBractwo Biegowe BGK
11G10A Michał WojewodaTriwawa / Run the Park
12G10B Jakub KrajczyńskiPKO Bank Polski
13G10B Magdalena RaczyńskaVege Runners
14G10B Marek SzerszeniewskiBiegBosych.pl
15G10A Marcin DomuratNatural Born Dzik
16G10C Mirosław ŚluzekCWC Albatrosy
17G10A Marcin PytlosNaprzód Młociny
18G6 Irek SzklarczykKruczek zbiega
19G10B Tomek SzopaNatural Born Dzik
20G10A Przemysław ŁohutkoWarszawa
21G10A Krzysztof MiłoszZNIKAJĄCY PUNKT
22G3 Łucja PiotrowskaOrtoreh team
23G10A Tomasz DobrodziejZNIKAJĄCY PUNKT
24G3 Ludwika PiotrowskaOrtoreh team
25G3 Wiktor PiotrowskiOrtoreh team
26G6 Andrzej PiotrowskiOrtoreh team
27G10C Joanna NitschUNTS Warszawa
28G6 Ewa Witek-PiotrowskaOrtoreh team
29G6 Aleksandra NitschUNTS Warszawa
30G10B Tomasz NitschUNTS Warszawa
31G10A Dariusz KorzeniowskiAccelerating Poland
32G10B Dariusz WojdaDzikie Dziki
33G10B Cezary SiódmiakSpartanie Dzieciom
34G10B Grzegorz FalkowskiAccelerating Poland
35G10B Olaf PierzakNight Runners Kabaty
36G10A Rafal NowakowskiSPIRIT OF POLAND
37G10B Anita PawelczykSpartanie Dzieciom
38G10B Leszek PieniążekOrtoreh Team
39G10C Arkadiusz NaskrętWarszawa
40G10A Piotr ŻubińskiAccelerating Poland
41G10C Dariusz MalinowskiWarszawa
42G10A Szymon WadasDAX COSMETICS
43G10A Szymon DrabczykWarszawa
44G10A Sebastian WojciechowskiVege Runners
45G10B Marta MurawskaWarszawa
46G6 Paweł ZakowiczTowerRunner Retro BikeAcademy.pl
47G10C Anna Korzeniowska-SobczukBiegam na Tarchominie
48G3 Aleksander SobczukSP 154
49G10A Tomasz PająkVege Runners
50G10C Jolanta WarzechaBiegam na Tarchominie
51G10C Edyta MielnickaBiegam na Tarchominie
52G10A Zbigniew MamlaBiegam na Tarchominie
53G10C Arkadiusz OlesiakBiegam Na Tarchominie
54G6 Andrzej WołekUNTS Warszawa
55G3 Małgorzata WołekUNTS Warszawa
56G3 Stanisław WołekUNTS Warszawa
57G10B Łukasz SzyszMetro Warszawskie
58G10B Jan NartowskiMORT!
59G10B Wojciech MąkaTriWawa
60G10A Mirosław SujakMKB Dreptak
61G10A Rafał FabiszewskiTriwawa
62G10B Marcin DziamskiTriWawa
63G10B Tomasz DąbrowskiTwisterTeam
64G3 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
65G6 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
66G10B Mariusz ZwolińskiWarszawa
67G10B Magda JaskólskaVege Runners
68G10B Radosław SzatkowskiPruszków
69G10A Piotr PuchaczWarszawa
70G10C Norbert SuchorzewskiWarszawa
71G10A Tobiasz NowakowskiMKB Dreptak
72G10B Gizela GrabińskaDREAM RUN
73G10B Marek BiałekTriwawa
74G10B Pawel Korzecdlapilota.pl
75G10C Piotr WałekRunners Team QUIBL
76G10A Tomasz ArakTriWawa
77G10A Robert MarczukZielonka
78G6 Jerzy BochenekAutomex
79G10A Radek GozdekWarszawa
80G10A Zuzanna KubickaUNTS Warszawa
81G10A Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
82G6 Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
83G10A Marek SzylRunners Team QUIBL
84G10A Marek CzyżowskiZSZ nr 2 Mińsk Mazowiecki
85G10A Patrycja BereznowskaProRunning Promotion
86G10A Marcin BieleckiAdidas Runners Warsaw
87G10B Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
88G10A Artur ProkopProkop Consulting
89G10C Kamil StawickiBiegam na Tarchominie
90G10A Paweł ŻukowskiVege Runners
91G10B Krystyna PawelecDogoń Grodzisk Maz
92G10A Tomasz Michał RoszkowskiButaliony
93G10A Darek KnychasPZU Sport Team
94G3 Krystyna PaszekDogoń Grodzisk Maz
95G10C Dorota ZagończykPegaz
96G10C Andrzej ZagończykPegaz
97G6 Jacek LudwiczakWarszawa
98G10B Mateusz Milewskibędzie dobrze albo niedobrze
99G10B Maciej ŁysiukNadaktywni
100G10B Barbara RosińskaSTO-nogi Milanówek
101G10C Jerzy StypaSTO-nogi Milanówek
102G10B Paweł PotempskiZabiegani po uszy
103G10B Marcin StanWhite Rabbit Running Team
104G10B Elżbieta RogóżProRunning Promotion
105G10A Marcin MichalskiFunfly
106G10B Izabela BinkowskaZabiegani po uszy
107G10A Marcin Dąbrowskiobozybiegowe.pl
108G10A Piotr Czarnotaobozybiegowe.pl
109G3 Anastazja PotempskaZabiegani po uszy
110G10A Aleksander Langobozybiegowe.pl
111G10A Dariusz TyszkaAKS Polonia Warszawa
112G3 Stanisław PotempskiZabiegani po uszy
113G10A Mariusz CiesielskiDREAM RUN
114G10C Bartłomiej SławińskiAccelerating Poland
115G10B Łukasz De InesWarszawa
116G10A Mateusz MioduszewskiKingrunner
117G3 Władek MioduszewskiKingrunner
118G10A Arkadiusz SzydlikDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
119G10A Ola Pucek-MioduszewskaKingrunner
120G3 Jasia MioduszewskaKingrunner
121G10A Marek PrimikVege Runners
122G10C Robert RaczkiewiczWarszawa
123G10C Paweł StachurskiBrooklyn Team
124G10B Igor GrzejdziakNaprzód Młociny
125G10A Juliusz BorawskiVege Runners
126G10A Norbert KubaczKingrunner
127G10B Ewa WołekUNTS Warszawa
128G10B Marcin ZaporowskiDream Run
129G10A Wojciech MossakowskiUNTS Warszawa
130G10A Artur ZarzyńskiFunFly
131G10B Marzena KołodziejObozybiegowe.pl / TriWawa
132G10A Radosław RogóżProRunning Promotion
133G10A Jan BednarskiUNTS Warszawa
134G10A Justyna KostrzewskaUNTS Warszawa
135G10B Paulina MatyjasekJózefów
136G10A Karol KąckiWarszawa
137G10C Anna SkrzypekSzydlowiec
138G10B Maciej StrzeleckiWarszawa-Wesoła
139G3 Adam RybakUstanów
140G10B Maria NapiontekWarszawa
141G10B Przemysław MossakowskiSamodzielny
142G6 Olga KąckaWarszawa
143G10A Wojciech RoszkowskiButaliony
144G10A Sławomir ZduńczykMKB Dreptak
145G10B Paweł KacprzykBiegam na Tarchominie
146G3 Kostek KąckiSP 115
147G10A Andrzej KołodziejObozybiegowe.pl / TriWawa
148G10C Katarzyna Muraszew-DąbrowskaDzikie Skrzydło
149G10B Grzegorz SiochDzikie Skrzydło
150G10B Michał KrawczykKingRunner
151G10A Adam MalewiczWarszawa
152G10B Piotr SmoczyńskiJózefosław
153G10B Monika SobotkaDzikie Skrzydło
154G10B Małgorzata KorzeniowskaWarszawa
155G10A Monika MosiołekNaprzód Młociny
156G3 Małgorzata GadzinowskaRadom
157G3 Joanna WęglińskaMKB Dreptak
158G10A Sebastian WęglińskiMKB Dreptak
159G10A Marcin BiałożyńskiMKB Dreptak
160G10C Justyna TrzaskowskaWarszawa
161G10A Paweł KąckiButaliony
162G10B Dominik PodgórskiProRunning Promotion
163G10C Małgorzata RelugaWarszawa
164G10A Łukasz GregorczykVege Runners
165G3 Michał PodgórskiGimnazjum 1 Józefów
166G10B Andrzej JurowskiBGK Bractwo Biegowe
167G3 Anna PawłowskaRadom
168G10B Edyta ReplińskaDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
169G10C Dana KutynaDzikie Skrzydło
170G10B Maciej Ziskajastrzębnik
171G10B Magdalena MrozowskaKingrunner
172G10B Grzegorz RelugaWarszawa
173G6 Martyna MierzejewskaBiegam na tarchominie
174G3 Tomasz PawłowskiRadom
175G10A Maciek RatajewiczTriWawa
176G10B Conrad RychlikWarszawa
177G10A Paweł MrozowskiKingrunner
178G6 Iwona SzarskaaleTEMPO
179G10B Adam WilgatDzikie Skrzydło
180G10B Robert MazurSmashing Pąpkins
181G10B Michał JabłońskiKingrunner
182G10C Przemysław Turowskinc+
183G6 Ignacy GadzinowskiRadom
184G10B Cezary KmiećNaprzód Młociny
185G10B Marcin GórniewiczmBank
186G10C Edyta SzulcWarszawa
187G10B Ewa ZarzyckaZabiegani Po Uszy
188G10B Paweł JanikKingrunner
189G10A Dariusz WróbelBBLN Warszawa
190G10A Paweł ZawadaBiegnijzwierzu
191G10A Bartosz StrojekKuźnia triathlonu
192G10A Paweł GrzegorekKingrunner
193G10A Marcin ParzyszekJacekBiega Running Team
194G10A Konrad KoseckiBiegam bo lubię Ząbki Team/TRICLUB
195G10A Mariusz PiotrowskiTeam Kopeć / Black Panter
196G10B Dobrochna JaworowiczKS PEGAZ
197G10B Dorota FranczykWarszawa
198G10A Marcin Rosłońnc+
199G10B Katarzyna PrzeździeckaSmashing Pąpkins
200G10B Arkadiusz LewickiTriWawa
201G6 Justyna KoseckaBiegam bo lubię Ząbki Team
202G6 Katarzyna MarcinkiewiczBÓBR TŁUSZCZ
203G10B Agnieszka MarkiewiczProRunning Promotion
204G10B Jacek PasikPKO Bank Polski
205G10B Jarosław DąbrowskiJarosław i Przemysław Startują w maratonie
206G10A Adam BronickiJózefów
207G10C Dawid WitekDzikie Skrzydło
208G10B Bartosz PaselaSmashing pĄpkins
209G10B Michał KasprowiczUKA Warszawa
210G10A Mateusz JaniecTriWawa
211G10A Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
212G10B Paweł BernhardKingrunner
213G10B Ewa SiwońSmashing Pąpkins
214G10B Andrzej BalcerzakDzikie Skrzydło
215G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
216G10B Olga WróblewskaVege Runners
217G3 Barbara Miecznikowskanc+
218G6 Cezary BalcerzakDzikie Skrzydło
219G10C Anna Renion-WitekDzikie Skrzydło
220G10A Marcin KargolSmashing pĄpkins / NBR Team
221G10B Andrzej BrzozowskiWKZ
222G10B Zofia SękWarszawa
223G10A Artur CisowskiTRIWAWA
224G3 Donata OlędzkaRadom
225G10B Mateusz ZawadaZarażeni bólem
226G10B Szymon JabłońskiKingrunner
227G10C Michał Jarockinc+
228G10B Marta LemieszkaZarażeni bólem
229G10A Tomasz WiecheckiDziałamy Działamy
230G3 Barbara OlędzkaRadom
231G3 Helena MrozowskaKingrunner
232G10A Tadeusz GoralKKB
233G10C Jakub GodlewskiRunners Team QUIBL.
234G10B Piotr RomanowskiDziałamy Działamy
235G10B Marcin GołubITI NEOVISION
236G3 Wojciech OlędzkiRadom
237G10B Marcin LeśniakZarażeni Bólem
238G3 Anna CisowskaTRIWAWA
239G10A Kamil WernerBiegam na Tarchominie
240G10A Maciej Adamskiobozybiegowe.pl
241G6 Przemysław OlędzkiRadom
242G10B Marcin SkwarekSmashing pĄpkins
243G10A Janusz ŁuczykBóbr Tłuszcz
244G10C Małgorzata LisieckaBiegam na Tarchominie
245G10B Adam LipińskiBóbr Tłuszcz
246G10A Paweł ChoińskiSmashing pĄpkins
247G3 Wojtek JabłońskiKingrunner
248G10C Kamila TrajnerowiczDzicy Intelektualiści
249G10A Marcin BasisAlbatrosy
250G6 Konrad PilchowskiŻórawski Team
251G10B Marlena RobakAlbatrosy
252G6 Kamila SzlejzerZarażeni Bólem
253G10A Kuba NowakKingrunner
254G10A Łukasz DanielakKK Cyklon Warszawa
255G6 Marta GłodowskaZórawski Team
256G10B Jacek MikulskiOrtoreh Team
257G10A Paweł TimofiejukAlbatrosy
258G6 Anna ŁośTurlam się Team/ Albatrosy
259G6 Ewelina WięsekPKO Bank Polski SA
260G6 Katarzyna GóreckaŻórawski Team
261G10A Tomasz MarkowskiMińsk Mazowiecki
262G3 Gustaw SzrajnerENTRE.PL Team
263G3 Łucja SzrajnerENTRE.PL Team
264G10A Łukasz MałekDziewczyny i chłopaki z nizin
265G10A Tomek PośnikWorkFit Adventure Team
266G10A Bogumił Folandnc+
267G10A Piotr SzrajnerENTRE.PL Team
268G3 Karolina MałekDziewczyny i chłopaki z nizin
269G10C Dominika RajzerBodyKinetic
270G10B Mariusz KozłowskiWarszawa
271G3 Hanna MałekDziewczyny i chłopaki z nizin
272G10B Piotr FogielWorkFit Adventure Team
273G10B Monika GregorczykVege Runners
274G10A Przemysław ChmielAlbatrosy
275G6 Patryk WójcikowskiŻórawski Team
276G6 Edyta StaszewskaRadzymin
277G10A Monika PiaseckaDream Run
278G3 Tymoteusz BernhardKingrunner
279G10B Grzegorz OlesiakAlbatrosy
280G10A Krystian StrycharskiAve Maria Kids
281G10A Gaweł BogutaNapieraj. Pl
282G10A Mariusz RajzerBodyKinetic
283G10B Paweł PietranikAlbatrosy
284G10A Karolina KundysAlbatrosy
285G10B Michał BaranowskiCTS
286G10B Krzysztof WypychWarszawa
287G10B Grzegorz SzpechtIm-Possible Team
288G10A Marcin DymińskiBóbr Tłuszcz
289G10A Michał ŻmudaŻmudaRunnungTeam
290G10A Paweł MioduszewskiJacekBiega Running Team
291G10B Karolina StańczykDream Run
292G6 Julia MianowskaUNTS Warszawa
293G10A Maciek NersKingrunner
294G10B Andrzej PiątkowskiDream Run
295G10A Rafał MianowskiUNTS Warszawa
296G10A Przemysław ZawalStefopiryna
297G10A Stefan BatoryAZS-AWF Warszawa
298G3 Patrycja CieślakWorkFit Adventure Team
299G6 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
300G10C Waldemar ZdunekBóbr Tłuszcz
301G3 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
302G10A Bogdan SnarskiAlbatrosy
303G10C Anna BagińskaAdidas Runners Warsaw
304G6 Łukasz ZientekGrupa Biegowa UM W-wa
305G10C Urszula JędryszkaKuźnia Triathlonu
306G10A Magda GawińskaStefopiryna
307G10A Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
308G10B Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runner
309G10A Rafał CiuraAGDhome.pl biegamy
310G10A Michał WołowczykUNTS Warszawa
311G10B Dawid ZarodkiewiczNaprzód Młociny
312G10A Daniel KielakAlbatrosy
313G10B Jarosław CiuraAGDhome.pl biegamy
314G10B Paweł KopiecKonstancin-Jeziorna
315G10B Artur Kaczyńskinc+
316G10B Darek GotowiecBóbr Tłuszcz
317G10A Piotr GrzelczykBiegam Bo Lubię Ząbki Team
318G6 Marek WołowczykUNTS Warszawa
319G10C Marcin Kaczorowskikaczki z naszej paczki
320G10B Marta MaliszewskaKingrunner
321G10A Tomasz JaworowiczKS Pegaz
322G10A James KamińskiKingrunner ULTRA
323G10B Witek SzabelakKingrunner
324G10B Paweł LewandowskiKondycja
325G10B Jakub PłócienniczakDream Run
326G6 Mariola WołowczykUNTS Warszawa
327G10B Renata GąsowskaDream Run
328G10A Łukasz MatejkaBiegam na Tarchominie
329G10A Michał PiędelAlbatrosy
330G10A Tomasz PryjmaUNTS Warszawa
331G10B Agnieszka WitkowskaŻmudaRunningTeam
332G10C Joanna Konkowska-SzymańskaDzikie Skrzydło
333G10A Tomasz KilimnikHardcorowe Wychylylybymy
334G10A Tomasz CzechoskiEntre.pl TEAM
335G10A Radosław KolibabskiHardcorowe Wychylylybymy
336G6 Iwona Kochmannc+
337G6 Michał GłodowskiŻórawski Team
338G10B Wojciech GrzegorczykKondycja
339G3 Ewelina WiśniewskaHardcorowe Wychylylybymy
340G10C Jacek PopławskiAdidas Runners Warsaw
341G10B Aldona Jarosz-PiwońskaGóra Kalwaria
342G6 Elżbieta RosaBóbr Tłuszcz
343G10B Magdalena PerchalukEntre.pl TEAM
344G10B Leszek RosaBóbr Tłuszcz
345G10B Jacek MaliszewskiSmashing Pąpkins
346G3 Małgorzata BartoszewskaWarszawa
347G3 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
348G3 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
349G10C Piotr LampartKS PEGAZ
350G10A Paweł LulińskiWWAA
351G6 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
352G10B Artur ChwałaWarszawa
353G10B Ewa MachulDream Run
354G10A Jarosław SałamachaŻórawski Team
355G10A Beata ZarębaWola-Chojnata
356G3 Franciszek SałamachaSalamancha Runners
357G6 Magdalena ZawadzkaAKS Polonia Warszawa
358G10B Anna ŻołądekOtwock
359G6 Izabela SałamachaSalamancha Runners
360G10C Jacek KołeckiMarki
361G10A Łukasz BaranowAlbatrosy
362G10B Iwa LenartKonstancin Jeziorna
363G10C Jarosław PopowskiUNTS Warszawa
364G10C Ewa PopielHardcorowe Wychylylybymy
365G6 Katarzyna MichalikBóbr Tłuszcz
366G6 Wioletta OsuchowskaWarszawa
367G10A Monika SierpińskaDream Run
368G6 Joanna KabalaOtwockie Biegaczki
369G6 Małgorzata WinterOtwockie Biegaczki
370G10C Agnieszka CzajkowskaHardcorowe Wychylylybymy
371G10A Grzegorz ChojnackiHusaria Race Team
372G10A Jan NykaKingrunner
373G10C Paweł SołtysiakPolonia Warszawa
374G10C Edyta FrelikOtwock
375G10B Celestyna BarańskaKingrunner
376G3 Milena NykaKingrunner
377G6 Karol ZalewskiMKB Dreptak
378G10C Marcin Drewniak-
379G3 Szymon ChojnackiMUKS Zielonka
380G3 Iga NykaKingrunner
381G10C Łukasz AleksandrowiczSpartanie Dzieciom
382G10B Krzysztof MatyskielAlbatrosy
383G10A Janusz SzymczakTriWawa
384G10B Artur OlesinskiKondycja
385G10C Olga StrzyżewskaOtwock
386G10A Paweł TymińskiMKB DREPTAK
387G10A Marcin FabiszewskiTriWawa
388G10B Przemysław KiełekDogoń Grodzisk Mazowiecki
389G10B Malwina KolibabskaHardcorowe Wychylylybymy
390G10B Robert WójcikWarszawa
391G10B Magdalena CenderDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
392G6 Iwona GiedrojcSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
393G10B Tomek KamińskiDzikie Skrzydło
394G6 Przemysław GiedrojcSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
395G6 Małgorzata RonkowskaWarszawa
396G6 Mateusz IrackiEntre.pl Team
397G10B Rafał JastrzębskiKingrunner Ultra Team
398G10A Przemysław CzyżewskiZielonka
399G10A Marcin KrasońSmashing Pąpkins / NBR Team
400G10A Jarosław SkrzydłoĄ Ę Tri Club
401G10A Piotr Kwitowskiobozybiegowe.pl
402G10B Piotr LeśnowolskiKlub Biegacza RTV EURO AGD
403G10B Alicja PacońSmashing Pąpkins
404G10B Robert SarnaHator Team
405G10B Piotr StefanowiczHardcorowe Wychylylybymy
406G10A Paweł Izdebskinc+
407G10A Artur FijałkowskiEkobiegi
408G10B Krystian CzaykaProRunning Promotion
409G10B Paweł KaniewskiSpartanie Dzieciom
410G10B Zenon BaranButaliony
411G6 Anna MatysiakWarszawa
412G10A Marcin StupakDREAM RUN
413G10B Adriana GajdeckaOrange
414G10A Maciej StrukĄ Ę Tri Club
415G10A Tomasz WojnarowiczSpartaniedziecia/obozybiegowe
416G10B Karolina Drach-KowalczykWMT
417G6 Piotr Salaknc+
418G10A Artur JabłońskiDREAM RUN
419G10A Tomek GajdeckiAccenture
420G10A Michał TrojanowskHator/SKS/T-MobileRunningTeam/KuźniaTriathlonu
421G10A Piotr WitkowskiVege Runners
422G10C Agnieszka PyzelKS Pegaz
423G10B Michał KopeckiWarszawa
424G10A Pawel StaszewskiRadzymin
425G10B Katarzyna ŁuniewskaHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
426G10C Artur RogolskiPZU Sport Team
427G10C Małgorzata GadomskaWarszawa
428G6 Jolanta RabaGrupa Biegowa UM W-wa
429G10C Ilona ŁąckaEkobiegi
430G10A Tomasz GrewińskiLipiec Running Team
431G10A Mikołaj GronieckiWarszawa
432G10C Monika Bartnikrunandtravel.pl
433G10A Przemysław GrządkaPZU SPORT TEAM
434G10A Michał NiemiraMPK Wybieganie
435G10A Piotr Kucharski12tri.pl
436G6 Krzysztof SzukiećObozy Biegowe
437G10B Justyna WardaHardcorowe Wychylylybymy
438G10B Bartłomiej KrasuskiTeam 360º
439G10C Andrzej Gałązkarunandtravel.pl
440G10C Elwira KostrzewaPZU Sport Team
441G10B Joanna OdolczykButaliony
442G10B Maciej DąbrowskiHunter MMA
443G10B Anna GadomskaPZU Sport Team
444G10B Magdalena JasińskaButaliony
445G6 Jarosław ŻórawskiŻÓRAWSKI TEAM
446G10B Marek ZakrzewskiEkobiegi
447G6 Marcin DenuszekŻórawski Team
448G10B Marzena OpowiczButaliony
449G10B Piotr CiskiSage Fundation
450G10B Marcin OstrowskiPZU Sport Team
451G10B Ewa MatuszewiczButaliony
452G10B Tomasz SobczakPZU Sport Team
453G10B Jacek SzczypekPiasezczno
454G10A Tomasz LipiecLipiec Running Team
455G10B Jerzy OdolczykButaliony
456G10A Sebastian GrzejszczykŻmuda Running Team
457G10B Dariusz TurlejKondycja
458G10C Maciej ChudzikJÓZEFÓW
459G10B Jacek ZielińskiWPRunning
460G10B Anna MorawskaWarszawa
461G10B Anna DobkowskaKB GALERIA Warszawa
462G10B Beata ZielińskaWPRunning
463G10A Bartosz ArusztowiczHardcorowe Wychylylybymy
464G10B Dorota PawłowiczKuźnia Triathlonu
465G10B Angelika Apanowiczekobiegi
466G10B Rafal CzajkowskiEkobiegi
467G6 Krzysztof BieleckiProRunning Promotion
468G10A Przemek PikusBabice Nowe
469G10B Iwona Walczak-WojtkowskaWarszawa
470G10B Ireneusz WojtkowskiAsseco Active Team
471G10B Marzena CzubaTuptusie Otwock
472G10B Michał KołodziejskiKabackie Dziki
473G10A Kuba DrągowskiOK!Sport Warszawa
474G10B Jarosław DomanskiGazele na startcie
475G10B Iwona ŚwierczByledobiec
476G6 Krzysztof MatyszczakKenko
477G10B Jacek ŚwierczByledobiec
478G10A Piotr KobierskiUKA Ultras Runners
479G6 Damian MatyszczakKenko
480G6 Mariusz KoziołKoszczm
481G10A Piotr Sawicki9 Dywersyjna
482G10A Robert MusiałTRIWAWA
483G10C Marta Koch-KoziołKoszczm
484G10C Dariusz WieczorekWarszawa
485G6 Beata NowakowskaSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
486G6 Franciszek NowakowskiHipolitów
487G10B Grzegorz SzczepaniakEKOBIEGI
488G6 Ilona Miller-GronieckaWarszawa
489G10B Szymon BorowieckiAccenture
490G6 Sławomir NowakowskiSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
491G10C Rafał ZielińskiKuźnia Triathlonu
492G10A Dawid SzałkowskiEkobiegi
493G10C Grzesiek BieniasPZU Sport Team
494G3 Agnieszka DobrzyńskaDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
495G10A Adrian KwiatkowskiBiegam na Tarchominie
496G10A Rafał StępniakMarkowi Biegacze
497G10A Agnieszka KwiatkowskaBiegam na Tarchominie
498G10B Agnieszka SikorskaEkobiegi
499G10A Marcin KaczorekJÓZEFÓW
500G10A Rafał BebelskiKuźnia Triathlonu
501G10A Tamara MielochAlbatrosy
502G10A Paweł WalasekMarkowi Biegacze
503G10C Renata WojewodatriWawa runthepark
504G10B Jakub JadziewiczPro-running.pl
505G10B Tomasz SemeniukGrajek Praski
506G10C Beata BrzezowskaAlbatrosy
507G10A Ewa ZakrzewskaWarszawa
508G10B Marcin PiętkaHardcorowe wychylylybymy
509G10B Joanna Soszyńska-PstrokońskaGazele na starcie
510G3 Piotr KleczewskiUKS Kusy
511G10B Aleksandra SzylbergSpartan Sgx Warsaw
512G10A Przemysław WalasekMarkowi Biegacze / Bartek Trenuje
513G10C Paweł KunaBiegam na Tarchominie
514G10B Karol KosiackiWarszawa
515G10B Dariusz KibałaAccenture
516G10C Marcin KuczyńskiSKS
517G10B Kinga WasilewskaTrener24h.com.pl
518G10B Piotr SoszyńskiGazele na starcie
519G10A Andrzej HalatPosmakuj Run Team
520G10A Marek KobiałkaMarkowi Biegacze
521G3 Izabela WesołowskaMKD Dreptak
522G10B Krzysztof CzajkowskiNaprzód Młociny
523G10B Paweł LeszczyńskiLasy Wawerskie
524G10B Paweł WilkTRYBIK NORTWAVE TEAM
525G10C Paulina SzczepankowskaRadzymin Run Team
526G10B Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
527G3 Maksym WesołowskiPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku M
528G10A Marek TraczykMPK Wybieganie
529G10B Piotr GettlichSKS
530G10B Robert KaczorekWarszawa
531G10A Tomasz ŁyżwińskiCabatiensis Bellator
532G3 Bartosz WojtasikHals
533G10C Tomasz StawowySKS
534G10B Piotr SzylbergSpartan SGX Warsaw
535G6 Przemysław WojtasikWarszawa
536G10B Piotr PudzianowskiDzikie Życie Run Team
537G10A Piotr ChmielewskiWarsaw Masters Team
538G10C Artur OstrowskiSKS
539G10B Aleksandra SzafrańskaWATAHA Piastów
540G10B Łukasz WierzbickiKuźnia Triathlonu
541G10A Tomasz MotylewskiSKS
542G10C Tomasz KotWarszawa
543G10C Piotr StrzęboszewskiZąbki
544G10C Weronika KośniewskaObozybiegowe.pl/PGE Narodowy
545G10A Krzysztof GoebelFASADEX
546G6 Tadeusz SantorowskiMarki
547G10A Maciej DrozdDream Run
548G10C Katarzyna BorekKuźnia Triathlonu
549G10A Tomasz JaworskiWarszawa
550G6 Anna PiotrowskaŻórawski Team
551G10C Joanna PasternakPZU Sport Team
552G10C Magdalena CimochowskaBiegam na Tarchominie
553G6 Agnieszka ChmielewskaWarsaw Masters Team
554G10A Baśka MisztaBiegam bo lubię Ząbki Team
555G10C Krzysztof SycanPKO Bank Polski
556G10A Tomasz CzerniakWarszawa
557G10C Marek ZielińskiZąbki
558G10A Dariusz KrólDream Run
559G3 Lidia GrabarskaWarszawa
560G10C Marcin BombikMarki
561G10C Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
562G10C Agnieszka ŁachWarszawa
563G10C Marcin JagodzińskiWarszawa Grochów
564G6 Krystian IżyckiCiapaki i Głuptaki
565G10C Jacek BudzikSPARTAN SGX WARSAW
566G10C Andrzej DoromiejczukDziady OCR
567G10A Michał LisiewiczBKS Wataha Warszawa
568G10A Krzysztof PółtorakPolka Sport
569G3 Natalia Kielakwww.nataliabiegajakszalona.pl
570G6 Wojciech RzeżnickiKuźnia Triathlonu
571G6 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
572G10A Katarzyna PółtorakPolka Sport
573G10C Michał BaranowskiMoralni Zwycięzcy
574G10C Agata Kariozenwarszawa
575G6 Agnieszka SilukWarszawa
576G6 Paulina TurekProRunning Promotion
577G10A Sławomir StykowskiPolka Sport
578G10C Juliusz RzewuskiSpartan SGX Warsaw
579G10C Przemysław MosiołekSkarżysko-Kamienna
580G10C Marzena StefaniukWarszawa
581G10C Joanna SękalaSPARTAN SGX WARSAW
582G10C Marta GrzybMiG
583G6 Małgorzata GasekTUPTUŚ Otwock
584G10C Grzegorz JaworekTrybik Northwave Team
585G10C Paweł PrucnalKlub Biegacza Euro RTV AGD
586G10C Paweł EchlerLegia Run Club
587G10C Maciek JabłońskiKingrunner
588G6 Jakub WichowskiBiegam Bo Lubię Nocą Warszawa
589G10C Magdalena KownackaJózefów
590G6 Bogusław PrzybylskiFalenica
591G3 Artur CzerwońskiWidłorogi
592G10C Paweł PiwowarskiLabosport
593G6 Robert StachelskiTUPTUś OTWOCK
594G10C Rafał JankowskiPOLICZNA
595G10C Jakub GodyckiWarszawa
596G10A Michał GolińskiOtwock
597G10A Weronika Zielińska12tri.pl
598G10C Piotr ZielińskiCWC Albatrosy
599G10C Agnieszka ZielińskaCWC Albatrosy
600G6 Bogdan Ślepowrońskitruck show team
601G6 Bogdan Ślepowrońskitruck show team
602G6 Michał SowaOtwock
603G6 Adam DyczkowskiRozbiegówka Drinking Team
604G10C Anna MyślińskaEkobiegi
605G10A Konrad FarkowskiKONIUCHY OCR
606G10A Andrzej DyczkowskiTygryski Kubusia Puchatka
607G6 Marlena ChłodeckaWarszawa
608G10C Jakub ŁobodaWarszawa
609G10C Robert BłońskiWarszawa
610G10C Tomasz MatysiakWarszawa
611G3 Piotr ŚwistakWarszawa
612G10C Paweł TkaczykMińsk Mazowiecki
613G10A Tomasz WiktorowiczWarszawa
614G10A Jarosław GlinickiWarszawa
615G6 Lukasz BogdanskiOtwock
616G10C Elżbieta PrzetakiewiczMarcinŚwierćTEAM
617G10C Anna Pawłowska-PojawaBYLEDOBIEC ANIN
618G10C Paweł SzczepańskiBiegam na Tarchominie
619G10B Monika MadziarskaKS Pegaz
620G10B Renata KwiatkowskaKB Ożarów Mazowiecki Biega
621G10B Mariusz DomagałaTuptuś Otwock
622G10B Cezary MaliszewskiDenat Warszawa
623G3 Aneta MejkaRaceFighter
624G10A Rafał GrzeszakDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
625G6 Jakub GrzeszakDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
626G3 Joanna CholewińskaRaceFighter
627G10C Michał GrzeszczykEkobiegi
628G10A Paweł CiecieraPrzełajowiec
629G10C Ewa KurekWarszawa
630G6 Krzysztof PolitowskiPolski Klub MTB / AKS Polonia Warszawa
631G6 Jakub NowińskiWarszawa
632G6 Edyta MurawskaOtwock
633G10A Olaf Kacperskiwarszawa
634G10A Daniel PlutaTEAM PLUTT
635G10C Marcin Żurawskiadidas Runners Warsaw
636G10A Łukasz WrzeszczTEAM Biegaj pod okiem trenera
637G10A Artur ŁępickiMarkowi Biegacze
638G10C Piotr WiaderekPędzące Żółwie
639G10C Sławomir WiaderekPędzące Żółwie
640G10A Mariya PolishchukUNTS
641G10C Monika DryjaObozybiegowe.pl
642G10C Monika RegulskaAlbatrosy
643G10A Marta KaźmierczakDREAM RUN
644G6 Edyta MajewskaWidłorogi
645G10C Wojciech GilWarszawa
646G10C Katarzyna PawłowskaWarszawa
647G10A Piotr MielewczykDREAM RUN
648G10A Zbyszek ZielińskiLipiec Running Team
649G10A Tomasz MajewskiWidłorogi
650G10C Krzysztof Pietrzakadidas Runners Warsaw
651G6 Ewa MazekJózefów
652G10C Adam Gartkiewiczadidas Runners Warsaw
653G6 Dominik MatyszczakKenko
654G3 Izabela PyzelWarszawa
655G10A Michał ŁukaszukDREAM RUN
656G10C Mirek MisiakWidłorogi
657G10C Piotr CzapskiWarszawa
658G10C Sławomir ŚwiderskiBemovia
659G10C Michał HołdaWidłorogi
660G10C Grzegorz RybkowskiWTP
661G10C Bartłomiej MiłoszKASZANKI
662G3 Antoni PyzelKS Metro Warszawa
663G10C Adriana KalbarczykAdidas Runners Warsaw
664G6 Dorota PyszniakAdidas Runners Warsaw
665G10C Aneta GarbiecProRunning Promotion
666G10C Marcin SokulskiKaszanki
667G10C Krzysztof WochWidłorogi
668G10C Adam ModrzejewskiGrochów Adventure Team
669G3 Eugeniusz KobusinskiAutomex
670G10C Justyna KostrzewskaAdidas Runners Warsaw
671G10C Krzysztof CzarneckiWarszawa
672G10C Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
673G10C Jolanta WagnerUrsynow
674G10C Grzegorz GronekAdidas Runners Warsaw
675G10C Oktawia KupajVege Runners
676G10C Agnieszka SulikWarsaw Masters Team
677G10C Wojciech KalbarczykAdidas Runners Warszawa
678G10C Maciej Zytobieganie.pl
679G10C Krzysiek BrząkalskiAdidas Runners Warsaw
680G10C Michal OrzelAdidas Runners Warsaw
681G6 Wiola RadomyskaFabik Team
682G6 Dorota ZarczukPZU Sport Team
683G10C Jerzy BadowskiTri Amigos
684G10C Piotr StochmalskiAdidas Runners Warsaw
685G10C Łukasz ZubrzyckiKaszanki
686G6 Iwona MatysiakSękocin Stary
687G10C Karolina LewandowskaDREAM RUN
688G6 Krzysztof MatysiakSękocin Stary
689G3 Juliusz MatysiakSękocin Stary
690G10C Mateusz SałekAdidas Runners Warsaw
691G10C Wojtek DunaszewskiBBLn
692G10C Agnieszka KowalczykAdidas Runners Warsaw
693G10C Tadeusz KieszekDystans Leszno
694G10C Rafał Madyński4PROGRESS
695G10C Adam KowalczykAdidas Runners Warsaw
696G10C Amadeusz KowalNaprzód Młociny
697G6 Hirek CzuptaSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
698G10C Kamil KosimRadzymin Run Team
699G10C Zbigniew ZielińskiLipiec Running Team
700G6 Gabriela MrózJedlicze
701G10C Krzysztof KuleszaDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
702G6 Katarzyna JanowskaFizjoZDROWIE
703G10C Paweł PłońskiFC Juventus
704G10C Leszek JastrzębskiTeraz Rock Team
705G10C Wioleta SikorskaAleksandrów
706G6 Aneta ŚwierszczBbln
707G6 Włodek ŚlusarskiObozybiegowe.pl
708G10C Paulina Kawka23 TEAM
709G10C Paweł IwanowskiOIRP Warszawa
710G10C Cezary GwizdałaKuźnia Triathlonu
711G6 Andrzej BalcerzakWarszawa
712G6 Agnieszka AndrejewBóbr Tłuszcz
713G6 Zdzisława OttoWarszawa
714G6 Andrzej MatusiakWarszawa
715G10C Robert SachmataKużnia Triathonu
716G6 Slawomir StanskiWarszawa
717G6 Kasia Bulicz-KasprzakRozbiegany Sulejówek
718G6 Malgorzata NiedziolkaWarszawa
719G6 Krzysztof BaranowskiZielonka
720G3 Jadwiga KuryłowiczWarszawa
721G6 Julian NowackiWarszawa
722G3 Paweł BaranowskiZielonka
723G10A Wojciech WalesiakRembertów Team
724G3 Malgorzata NiedziolkaWarszawa
725G3 Wioletta ChochorowskaWarszawa
726G3 Jan MałekDziewczyny i chłopaki z nizin
727G6 Kamil PawelecPZU Sport Team
728G10C Jacek WilkWarszawa
729G6 Marcin GrubkaWarszawa
730G10C Damian PanekJedlicze
731G10C Maurycy MackiewiczRunners Team QUIBL
732G10B Marcin FilipowiczWarszawa
733G10C Aleksandra FilipowiczWarszawa
734G10C Wojciech BecheńskiWarszawa
735G10C Wojciech FilipowiczWarszawa
736G6 Andrzej SkoniesznyWarszawa
737G10C Joanna FilipowiczWarszawa
738G10C Marcin Antoniuk23 TEAM
739G10C Andrzej KrasuskiProrunning Promotion
740G10C Agnieszka Fijołek-WarszewskaKuźnia Triathlonu
741G10C Michał LisGrabina
742G10C Tomasz JankowskiWarszawa
743G10C Piotr Antoniuk23 TEAM
744G10C Arkadiusz KoryckiPKO Bank Polski
745G10C Mariusz BartosińskiWarszawa
746G10C Rafał KulczyńskiOrtoreh team
747G10C Dawid Rudolf23 TEAM
748G10C Marcin WoźniakNeon Team
749G6 Agnieszka Polańska-GronekAdidas Runners Warsaw
750G10C Lidia JuchniewiczKuźnia Triathlonu
751G10C Gosia GrabowskaEkobiegi
752G10C Andrzej KotwaVege Runners
753G10B Jagoda WąsowskaKlub Sportowy PEGAZ
754G10C Piotr FalkowskiKlub Sportowy PEGAZ
755G6 Gerard DomańskiWarszawa
756G3 Konrad DomańskiWarszawa
757G10C Maciej AndrzejewskiWarszawa
758G10C Monika AndrzejewskaWarszawa
759G10C Tomasz DudaLublin
760G10C Maciej BąkORANGE POLSKA / Biegaj pod Okiem Trenera
761G10C Piotr ZygadłoBielański Słoń
762G6 Stefan WnorowskiGrey
763G10C Marcin SobczakTriWawa
764G10C Sebastian ZasępaZabieganeDni
765G6 Kinga SaduraWarszawa
766G10C Przemek RomanówTrucht Tarchomin Team
767G10C Zakaria El HajjamiWarszawa
768G10C Rafał KlimekKaszanki
769G3 Joanna StasiukiewiczWarszawa
770G10C Dorota KowalewskaSpartanie Dzieciom
771G3 Filomena ChabieraUNTS Warszawa
772G6 Lena ChabieraUNTS Warszawa
773G6 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
774G10C Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
775G10C Sebastian MyszkowskiKlub Sportowy PEGAZ
776G10C Piotr KorniłowGarmin
777G10C Ewa MisiaczekKB Galeria Warszawa
778G10C Agata OklejZosia Samosia
779G10C Małgorzata ButkiewiczKB Galeria Warszawa
780G10C Rafał OlszewskiWarszawa
781G10C Marta OttoKuznia triathlonu
782G6 Norbert PawlikowskiMniamMniam
783G6 Agnieszka PawlikowskaMniamMniam
784G6 Marzena ParysBiegające Żabcie
785G6 Małgorzata TrubilinWarszawa
786G6 Łukasz BednarczykBiegające Żabcie
787G6 Artur SocińskiWarszawa
788G6 Dariusz Kosmalawarszawa
789G6 Michał KariozenTajemniczy Don Pedro i S-ka
790G6 Eliza RóżowiczSpartanie Dzieciom
791G6 Maciej RóżowiczLista
792G6 Sylwia LiśkiewiczTajemniczy Don Pedro i S-ka
793G6 Joanna KlingLista
794G6 Beata MoćkoKamyk Radzymin MTB Team
795G6 Wojciech SkowrońskiKabaty
796G6 Kazimierz ZawiślakDzikie Dziki
797G6 Marcin MolendaSine Pęto
798G6 Paweł CabajNationale-Nederlanden Running Team
799G6 Jolanta PawłowskaWarsaw Masters Team
800G6 Andrzej FigatKobyłka
801G6 Małgorzata PtaszyńskaAdidas Runners Warsaw
802G6 Przemysław Adamczykadidas Runners Warsaw
803G6 Michał GrzelakRadość, ul. Patriotów
804G6 Monika KrzemińskaLeszno
805G6 Jakub PerzanowskiWarszawa
806G6 Mikołaj BrodowskiMazur Karczew
807G6 Jakub TrąmpczyńskiFCWS
808G6 Piotr SzachnaEkobiegi
809G6 Anna PiętochaAdidas Runners Warsaw
810G6 Konrad WysokinskiMesmerik Runners
811G6 Tomek WronaKS Pegaz
812G6 Paulina MajszczykHardcorowe Wychylylybymy
813G3 Piotr PolkowskiButaliony
814G3 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
815G6 Urszula KrajewskaLeczo team
816G3 Alicja KrajewskaLeczo team
817G6 Karolina KosińskaAirbike
818G3 Diana ChilimoniukFalenica
819G3 Kasia ChilimoniukFalenica
820G3 Weronika ChilimoniukFalenica
821G3 Paweł ChilimoniukFalenica
822G3 Tomasz LeśniakKuźnia Triathlonu
823G3 Mirosław GójskiGKS Grodzisk
824G3 Sylwia RadejWarszawa-Rembertów
825G3 Aleksander KurkusDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
826G3 Tomasz CelińskiTUPTUś Otwock
827G3 Krzysztof ŚliwaNaprzód Młociny
828G3 Dota SzymborskaTCW
829G3 Janek SzymborskiUKS Ryś
830G3 Sebastian DąbrowskiPizza Dominium
831G3 Mateusz WłoczewskiXXI LO Warszawa
832G3 Michał LipskiStary Człowiek Kojot
833G3 Barbara ZienkiewiczMińsk Mazowiecki
834G3 Ryszard SzymczakWarszawa
835G3 Tomasz NiedzickiSP107
836G3 Bartosz NiedzickiFIZJOKONCEPT
837G3 Maja NiedzickaFIZJOKONCEPT
838G3 Katarzyna ZgodaKuźnia Triathlonu
839G3 Izabela Parszczyńskaadidas Runners
840G3 Hubert MikulskiBlue Dogs
841G3 Anna KarłowiczWolna Wola Warszawa
842G3 Maja BieleckaUKS Wilki Otwock
843G3 Maja GrabowskaUKS Wilki Otwock
844G3 Katarzyna GzylUKS Wilki Otwock
845G3 Karolina JałochaUKS Wilki Otwock
846G3 Rozalia KępińskaUKS Wilki Otwock
847G3 Lena KociszewskaUKS Wilki Otwock
848G3 Natalia KociszewskaUKS Wilki Otwock
849G3 Kinga KosUKS Wilki Otwock
850G3 Jakub KostrzewaUKS Wilki Otwock
851G3 Wiktoria KostrzewaUKS Wilki Otwock
852G3 Bartek MalesaUKS Wilki Otwock
853G3 Klara NazorekUKS Wilki Otwock
854G3 Aleksandra NiemczykUKS Wilki Otwock
855G3 Małgorzata PiszczadowskaUKS Wilki Otwock
856G3 Ida PożogaUKS Wilki Otwock
857G3 Rafał TokarzewskiUKS Wilki Otwock
858G3 Pola ZychUKS Wilki Otwock
859G3 Halina LabrigaUKS Wilki Otwock
860G3 Julia ZawadzkaUKS Wilki Otwock
861G3 Artur MikulskiBlue Dogs
862G3 Julia BlinowUKS Wilki Otwock
863G3 Olga MazurUKS Wilki Otwock
864G3 Igor RedzińskiUKS Wilki Otwock
865G3 Aylin ArtanUKS Wilki Otwock
866G3 Amelia KąkolUKS Wilki Otwock
867G3 Kinga ChudzikUKS Wilki Otwock
868G3 Grzegorz LabrigaUKS Wilki Otwock
869G3 Dariusz LabrigaUKS Wilki Otwock
870G3 Piotr ZychUKS Wilki Otwock
871G3 Piotr KuberaLipiec Running Team
872G3 Paweł WolańczukAdidas Runners Warsaw
873G3 Paweł KowalskiWarszawa
874G3 Agnieszka Choma-GacaPZU SPORT TEAM
875G3 Michał GacaPZU SPORT TEAM
876G3 Marta Sobczak ZychTriWawa
877G6 Sławomir SkrzeczPZU Sport Team
878G3 Piotr Wierzchowskijakoby
879G3 Witold PiszczadowskiUKS Wilki Otwock
880G3 Tomasz TarczyńskiReal Madrid CF
881G3 Kasia BałackaBBLZT
882G3 Wiktoria WiniarekUKS Wilki Otwock
883G3 Stanisław WysockiKS Spójnia Warszawa
884G3 Bartosz KoniecznyWarszawa
885G3 Marek ZawadzkiŚwider
886G3 Alicja HalatPOSMAKUJ RUN TEAM
887G3 Adam HalatPOSMAKUJ RUN TEAM
888G3 Aleksander HalatPOSMAKUJ RUN TEAM
889G3 Kamil ChudeckiVege Runners
890G3 Radoslaw Skubajakayax
891G3 Gabriel BiałeckiWarszawa
892G3 Katarzyna Istynowiczwarszawa radość
893G3 Jacek Najderkonstancin
894G3 Jacek BałackiBBLZT
895G3 Małgorzata Gargas-MarutPZU Sport Team
896G3 Tomasz SzelągMKB Dreptak
897G3 Tomasz StanisławskiWarszawa
898G3 Paweł LaskusWarszawa
899G3 Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
900G3 Tomasz MichalskiBKS Wataha Warszawa