Zgłoszenia
XV Zimowe Biegi Górskie (wszystkie biegi-dogrywka)
20 stycznia 2018, Warszawa, Falenica

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10A  G10B  G10C  G6  G3

Kategoria: G10A, Limit: 35, Wolne: 0
Kategoria: G10B, Limit: 22, Wolne: 0
Kategoria: G10C, Limit: 40, Wolne: 0
Kategoria: G6, Limit: 53, Wolne: 10
Kategoria: G3, Limit: 54, Wolne: 30

NrKat.ZawodnikZespół
1G3 Urszula TrykozkoTeam 360º
2G10B Edward SujakMinsk Mazowiecki
3G10A Krzysztof LisakOtwock
4G10B Przemysław KrajewskiLECZO TEAM
5G10B Monika TurczyńskaLeczo team
6G10B Karolina LewandowskaDREAM RUN
7G10B Robert WiakDĄBROWSKI TEAM
8G10A Marcin StachuraButaliony
9G10B Witold JochymYokem Team
10G10C Mariola SikorskaPiastów
11G10B Jacek BełdowskiPodkowiańskie Towarzystwo Biegowe
12G10A Piotr JaworskiBiegam na Zielonej Białołęce
13G10C Grażyna MarczakLeczo team
14G10B Tomasz DudaLublin
15G10A Mariusz WesołowskiWarszawa
16G10A Patryk LarwińskiORSINO AKD
17G3 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
18G10A Wojciech StarzyńskiENTRE.PL Team
19G10C Daniel MichaleckiKZ Sienna
20G10B Marcin WoźniakNeon Team
21G10A Piotr MajTrinergy Team
22G10B Pawel MijakowskiMijakowski Team
23G10A Robert ZającOrange Polska
24G10C Maciej SzwajPędzące Leniwce
25G10A Sebastian BurzyńskiMPK Wybieganie
26G6 Piotr SkrodzkiPędzące Leniwce
27G3 Adam RychalskiOtwock
28G3 Kuba OrzechowskiOtwock
29G3 Jan RychalskiOtwock
30G10C Krzysztof MijakowskiMijakowski Team
31G10B Tomasz TolakWarszawa
32G6 Anna KarłowiczWolna Wola Warszawa
33G10A Wojciech PiszczatowskiOrange Polska
34G10B Kiryl NieviarouskiWarszawa
35G10A Jakub TrąmpczyńskiFCWS
36G10A Monika PiaseckaDream Run
37G10A Konrad Białas4Runners
38G10A Mariusz Byzdra4Runners
39G10A Michał Laskowski4Runners
40G10A Dawid Michałowski4Runners
41G10A Elżbieta Styczyńska4Runners
42G10A Ewa Zakrzewska4Runners
43G6 Katarzyna ObidzińskaWarszawa
44G10B Przemysław KawczyńskiTRI4FUN Team Piaseczno
45G10A Jacek WilkWarszawa
46G10C Tomasz KosteraVege Runners
47G10C Katarzyna KosteraVege Runners
48G6 Grzegorz RucińskiWarszawa
49G10B Anna GrządkaWarszawa
50G10A Mateusz Milewskibędzie dobrze albo niedobrze
51G10B Bartosz KoniecznyWarszawa
52G10B Iza KuczynskaPruszkow
53G3 Krzysztof HołowaczKondycja
54G10B Rafal GrzaneckiPier...NieBiegam :)
55G3 Maria HołowaczKondycja
56G10B Joanna GrzaneckaPier...NieBiegam :)
57G10B Joanna RembowskaWarszawa
58G10B Krzysztof CzajkaSwarzędz
59G10C Mariusz KoncaKB Ożarów Mazowiecki Biega
60G10A Marcin BukałaVege Runners
61G10C Beata KoncaKB Ożarów Mazowiecki Biega
62G10A Thomas HorneVege Runners
63G10C Aleksander KurkusDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
64G10B Przemysław KraciukWarszawa
65G10C Aleksander KoncaKB Ożarów Mazowiecki Biega
66G10A Adam Skorek-
67G10B Kazimierz ZawiślakDzikie Dziki
68G6 Iwona GiedrojcSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
69G10A Mariusz RogozikEC Siekiera
70G6 Przemysław GiedrojcSkarymakersi-Skaryszewskie Ciacha
71G10C Michał PiątkowskiBronisławów
72G10C Lucyna ŚliżKużnia Triathlonu
73G10A Monika WachDREAM RUN
74G10A Grzegorz LewandowskiWarszawa
75G3 Miłosz BernhardKingrunner
76G10C Joanna EjsmontWulkan
77G10C Dominika NapierskaVege Runners
78G10C Krzysztof MazepaCisco Running Squad
79G10A Jacek MaliszewskiSMASHING PĄPKINS
80G10A Adam RykowskiWarszawa
81G10A Robert MichalskiNocne Piłowanie Agrykoli
82G10A Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
83G6 Wawrzyniec SmolakWarszawa
84G10C Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
85G10C Paweł ZalewskiPZU Sport Team
86G10C Sebastian StepniowskiTorpeda Tarnobrzeg
87G6 Krzysztof ŚliwaNaprzód Młociny
88G10A Krzysztof ChodkowskiŻoli Runners
89G10C Agnieszka KalandykKB Ożarów Mazowiecki Biega
90G10A Michał ŁukaszukDream Run
91G10C Beata BrzezowskaAlbatrosy
92G10C Patryk PopisOtwock
93G10A Michał LipskiStary Człowiek Kojot
94G10A Robert JózwikARSUN
95G3 Małgorzata MałkiewiczWarszawa
96G3 Kamil MałkiewiczWarszawa
97G10A Małgorzata Gargas-MarutPZU SPORTTEAM
98G10C Jakub ŁobodaWarszawa
99G10C Agnieszka Choma-GacaPZU SPORT TEAM
100G10C Michał GacaPZU SPORT TEAM
101G10C Karolina EpaPZU Sport Team
102G10C Dorota SkibickaPZU Sport Team
103G10C Piotr WierzchowskiJakoby
104G10C Andrzej PoszelężnyKuźnia Triathlonu
105G3 Justyna WierzchowskaJakoby
106G10C Damian MichalskiAlior Running Team
107G3 Katarzyna WilkWarszawa
108G10C Jacek MorawskiUNTS Warszawa
109G3 Daria TokarzewskaOtwock
110G6 Dariusz TokarzewskiOtwock
111G10C Grzegorz BanaszekWarszawa
112G10C Konrad JedrzejewskiJacekbiega running team
113G6 Ewa GodziszVege Runners
114G10C Konrad ModlińskiWarszawa
115G10C Justyna GórskaNa Max-a Team
116G10C Iwona WasilewskaWarszawa
117G10C Maciek WierzbickiWarszawa
118G6 Marcin SujakMinsk Mazowiecki
119G6 Paulina DziubakWarszawa
120G6 Mikołaj ModrzejewskiZalesie Górne
121G6 Patrycja DettlaffDREAM RUN
122G6 Mariusz DettlaffDREAM RUN
123G6 Andrzej BogdałFIREWORKOUT
124G3 Janusz WieczorekMKB Dreptak
125G6 Michał HołdaWidłorogi
126G6 Daniel KarwowskiKB im. P. Sękowskiego / Triwawa
127G6 Tomasz CelińskiTUPTUś Otwock
128G10C Michał ZatheyWarszawa
129G6 Robert JurczakMinsk Mazowiecki
130G10C Marcin ZaporowskiDream Run
131G3 Kazimierz WiśniewskiZgórki
132G3 Jadwiga StawickaPark Zdrojowy Konstancin
133G3 Adrianna KowalskaWarszawa
134G6 Łukasz BanaszekWarszawa
135G6 Justyna KubackaWarszawa
136G6 Marcin DąbrowskiBez faulu
137G6 Michał WasiakPiszczac
138G6 Paweł SzczerbaKonstancin-Jeziorna
139G6 Paweł SłomkaPocancerowani/Nike+ Run Club
140G6 Leszek KalinowskiPraga Południe
141G3 Daria OpałkaOtwock
142G3 Angelika GutkowskaOtwock
143G6 Marcin KomorBorowa Góra
144G6 Dariusz LudwiszewskiOtwock
145G6 Przemyslaw KaniaHornowek
146G6 Dominika StasiłowiczAccelerating Poland
147G6 Paulina StasiłowiczAccelerating Poland
148G6 Marek TrepkaOrtoreh Team
149G6 Zenon Olszakwarszawa
150G6 Marek PyzOff-road Runners Benefit Systems
151G3 Karol RedzińskiOKS Otwock
152G6 Marcin BugajFalenica
153G6 Monika KalinowskaPraga południe
154G3 Krzysztof SzporakZąbki
155G3 Artur SzporakZąbki
156G6 Tomasz SokołowskiURWIS BIEGA
157G10C Jacek OrzołKB Leniwiec Ząbki
158G6 Robert ŚmigielskiLechici Zielonka
159G6 Artur PłuciennikWarszawa
160G3 Mariola WójcikKB Leniwiec Ząbki
161G6 Artur SzczepaniakKB Czesio Biega
162G6 Katarzyna JanowskaFizjoZDROWIE
163G3 Ewa Perlinska-KobierzynskaWarszawa
164G6 Rafał KondejJózefów