Zgłoszenia
II BazInO
21 kwietnia 2018, Chrośla

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TP  TU

NrKat.ZespółZawodnik
1TP33 TKHDO "Włóczykije"-Czterej Pancerni Seweryn Szulecki
Kacper Kobza
Mateusz Pałyska
Jakub Bortkiewicz
Tymoteusz Kałuża
2TP33 TKHDO "Włóczykije"-Wędrowcy Mateusz Pazura
Igor Więsik
Mateusz Świtaj
Jakub Mazaj
Wojciech Pałyska
3TP33 TKHDO "Włóczykije"-Podróżniczki Wiktoria Fiutkowska
Izabela Więsik
Żaneta Kowalska
Izabela Łazarska
Maria Pazura
4TPPiąta strona świata Krzysztof Kalinowski
5TP302 WDH zastęp SWEET DOG Julia Stobiecka
Natalia Stobiecka
Alicja Kukawska
Nadia Malinowska
Daria Braulińska
6TP302 WDH zastęp HARCERSKIE IDEAŁY Julia Bogucka
Asia Bogucka
Julia Adamczyk
Łucja Kępka
7TP302 WDH zastęp HARCERSKIE MISIE Wiktoria Duciak
Amelia Sokół
Nikola Zwierz
Karolina Fir
8TP302 WDH zastęp CARMELLE Basia Fit
Asia Niewińska
Natalia Szostak
Kasia Ruta
Karolina Jurek
9TP302 WDH zastęp ŻELUSIE Julia Smolińska
Magda Kruk
Bianka Zwierz
Weronika Królak
Rozalia Lenarczyk
10TP302 WDH zastęp Hasło Foka Katarzyna Bieńkowska
Oliwia Gryz
Gabriela Nalazek
Agata Foryś
Agata Tkaczyk
11TUSamotny Skaut RR35 Michał Piekarniak
12TP1 IGZ "Czarne Stopy" I Beata Osińska
Tomasz Osiński
Maksymilian Uściński
Filip Jackiewicz
Adrian Woźny
13TP1 IGZ "Czarne Stopy" II Arkadiusz Bogucki
Lena Kolasińska
Nikodem Komorowski
Kajetan Rżysko
Zuzanna Klęsk
14TP1 IGZ "Czarne Stopy" III Julia Jakubowska
Lena Miller
Kamila Woźna
Tomasz Mikusek
Bartosz Szostek
15TP1 IGZ "Czarne Stopy" IV Alicja Nazarczuk
Oskar Wietecki
Stanisław
Wiktoria
Małgorzata
16TUKlub InO Stowarzysze Mariusz Siwiec
17TPPTTK Otwock Paweł Cichawa
Małgorzata Cichawa
Marzena Cichawa
18TPSKKT PTTK 101 Mariusz Kuczmański
Krzysztof Wrzosek
Aleksander Zwoliński
Beata Pluta
Irek Pluta
19TPSKKT PTTK 101 Jakub Dąbrowski
Kacper Majewski
Józef Boguszewski
Błażej Dąbrowski
20TP1 Drużyna 10 Szczepu Royal Rangers Adam Trzaska
Kacper Burczynski
21TPHeHe Team Robert Gromek
Dobromir Gromek
22TPBlaszka Squad Marcin Blacharski
Natasza Blacharska
23TU303 TKWDH "Włóczęga"-Liga okrętów Latających Michał Rogala
Dominik Kościesza
Beniamin Gniadek
Kamil Jackiewicz
Szymon Pawelec
24TUStowarzyszony Celestynów Andrzej Kaim
25TU303 TKWDH "Włóczęga"-Liga okrętów Latających Mateusz Pisarczyk
Kacper Prus-Zajączkowski
26TPCHPD Ewa Widłak-Kaim
27TPGrupa Minsk Mazowiecki Monika Kuchta
Julia Kuchta
Edyta Palgan
Magda Palgan
28TPMłodzieżowa Rada Gminy Dębe Wielkie Ewelina Urynowicz
Maciej Śledziewski
Franciszek Miros
29TPZgubieni Karolina Mielcarz
Angelika Mielcarz
Wioletta Moch
30TUPDW Bogdan Sawicki
31TP1 Drużyna 10 Szczepu Royal Rangers Sławomir Saduła
Piotr Saduła