Zgłoszenia
Puchar Warszawy I Mazowsza W RJnO (6. Runda)
19 - 20 maja 2018, Kobyłka & Wołomin

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2,3
2NIEBIESKA Konrad JanowskiKS Spójnia Warszawa1,2,3
3ZIELONA Krzysztof WroniakTeam 360º1,2,3
4CZARNA Marcin MińkowskiPiastów3
5NIEBIESKA Katarzyna RogulskaWołomin3
6NIEBIESKA Rafał RogulskiWołomin3
7CZARNA Grzegorz Świętońbyle dojechać3
8CZARNA Kamil HermanKobyłka3
9NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaTeam 360º1,2,3
10ZIELONA Szymon PilipczukWarszawa1,2
11ZIELONA Marcin PilipczukWarszawa1,2
12CZERWONA Zenon BadzińskiWarszawa1,2
13ZIELONA Jerzy KalinowskiWarszawa1,2,3
14CZERWONA Jan CegiełkaKU AZS WAT Warszawa1,2,3
15NIEBIESKA Ula TrykozkoTeam 360º2,3
16CZARNA Damian KędziorekDKE1,2,3
17ZIELONA Mariusz SiwiecKlub InO Stowarzysze3
18CZARNA Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE1,2,3
19NIEBIESKA Jakub BardzkiJózefosław3
20NIEBIESKA Michał BardzkiJózefosław3
21ZIELONA Kinga BernadyWarszawa1,2
22ZIELONA Kamila BernadyWarszawa1,2
23ZIELONA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa1,2
24ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa1,2
25CZERWONA Paweł BartosQ-Link2,3
26CZERWONA Maja BartosQ-Link2
27CZARNA Bartosz NowakUKS Falenica Warszawa1,2,3
28ZIELONA Sebastian DomżalskiNuda I Lenistwo1,2
29ZIELONA Michał DomżalskiNuda I Lenistwo1,2
30ZIELONA Dominika GajewskaDKE3
31ZIELONA Oliwia GajewskaDKE3
32ZIELONA Mateusz GajewskiDKE3
33ZIELONA Szymon GajewskiDKE3
34ZIELONA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2,3
35ZIELONA Michał RockiDERBY-201,2,3
36NIEBIESKA Marta ŁodykowskaWarszawa2,3
37NIEBIESKA Adam PiekarskiWarszawa2,3
38ZIELONA Mateusz ZwolińskiZwolaki1,2
39ZIELONA Wojtek ZwolińskiZwolaki1,2
40ZIELONA Bartek ZwolińskiZwolaki1,2
41CZERWONA Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2
42NIEBIESKA Tomasz LeszczyńskiWarszawa3
43ZIELONA Jarosław LepkaTeam Poziomka1
44ZIELONA Marianna LepkaTeam Poziomka1
45CZARNA Jarosław LepkaTeam Poziomka3
46CZARNA Rafał BeneszŻółwik1,2
47NIEBIESKA Zenon BadzińskiWarszawa3
48CZERWONA Ula TrykozkoTeam 360º1
49NIEBIESKA Jerzy WąsiewiczTeam 360º1,2,3
50ZIELONA Urszula WąsiewiczTeam 360º1,2,3
51NIEBIESKA Marzena WąsiewiczTeam 360º1,2,3
52CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 360º1,2,3
53CZARNA Piotr BuciakTeam 360º3
54CZERWONA Piotr WieczorekWarszawa Falenica1,2,3
55ZIELONA Tomasz BorejkoTiPi3
56ZIELONA Paulina BorejkoTiPi3
57CZERWONA Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze1,2
58NIEBIESKA Filip JanowskiSpójnia Warszawa3
59CZERWONA Piotr JanowskiSpójnia Warszawa3
60NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica1,2,3
61ZIELONA Anna PilipczukWarszawa1,2
62CZERWONA Adam SzymańskiUKS Falenica1,2,3
63ZIELONA Marta ŁukaszewiczGranica1,2,3
64CZARNA Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa1,2,3
65CZARNA Igor KielakUKS Falenica Warszawa1,2,3
66CZARNA Hubert KielakUKS Falenica Warszawa1,2,3
67ZIELONA Krzysztof LewickiGranica1,2,3
68NIEBIESKA Jacek SadomskiUrząd Dzielnicy Warszawa Wawer M. St. Warszawa3
69NIEBIESKA Bartosz KurzecKobyłka1,2,3