Głosuj na zielone!

Mowa o projekcie w ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2017 rok, czyli Zielonym Punkcie Kontrolnym - mapy orientacji sportowej i punkty kontrolne w Wesołej - część druga. A druga dlatego, że w tamtym roku się udało. Projekt uzyskał wystarczającą liczbę głosów od warszawiaków i niedługo wszyscy (również niewarszawiacy) będziemy mogli korzystać z map na obszarze Wesołej.

Jeszcze chwilka, wstawiamy słupki i korzystamy.  Zachęcamy do poczytania o zwycięskim projekcie. Zarówno jak i o tym, który teraz zgłosiliśmy. W tamtym roku się udało. I w tym również gorąco prosimy o wsparcie. Planujemy kontynuację mapowania południowych lasów Wesołej. Plan projektu obejmuje poniższe obszary.

Ale żeby i w tym roku się udało. I żeby wszyscy mogli korzystać z map i zielonych punktów kontrolnych, to potrzebne są głosy. Dużo głosów. Kontenery głosów. A dokonujemy wyboru do 24 czerwca. A jak to zrobić? Szczegóły przybliża poniższa ulotka.

Czyli można zagłosować przez Internet lub wypełnić papierowy formularz. Istotne również jest to, że KAŻDY głos jest dla nas ważny, KAŻDY mieszkaniec Warszawy (niezależnie od wieku i dzielnicy zamieszkania) może nam pomóc.

Zapraszamy do głosowania na zielone!

Komentarze

Popieramy zielone! :)

Popieramy zielone! :)

Tylko przypomnę, że w BP2015 przeszła i została zrealizowana stała trasa - znana m.in. uczestnikom cyklu RJnO.

Mapy z propozycjami tras dostępne są na stronie Klubu InO Stowarzysze, czyli tutaj: http://stowarzysze.om.pttk.pl/stala-trasa-w-miedzylesiu/ (na stronie UM też podobno miało być, ale z nieznanych przyczyn nie nie zostało umieszczone...:/ )

punkt kontrolny

Jak dobrze pamietam to pod mostem poniatowski jest tez taki punkt, gdzie mogłbym znaleźć mapkę do tych punktów położonych przy wisle od strony stadionu narodowego?

Dzięki :) a jak już stoja to

Dzięki :) a jak już stoja to maja ułamane perforatory jak ten pod poniatem :( 

Ten problem dotyczy także

Ten problem dotyczy także innych projektów. Okazuje się, że nie koniecznie jest, to zawsze złośliwe działanie innych osób. Brak instrukcji obsługi perforatora powoduje, że niektóre osoby ciągną go do góry i wtedy następuję złamanie urządzenia - stąd już przesłałem pomysł, aby na stronie ZPK znalazła się instrukcja obsługi perforatora. Ja jestem pełen optymizmu, że tak dużo słupków nad Wisłą nadal się dobrze trzyma i stoi na swoim miejscu. Z drugiej strony trochę szkoda, że samo środowisko orientalistów nie reklamuje takich projektów wśród środowiska pedagogicznego - aby korzystać  z nich w ramach zajęć wychowania fizycznego, geografii i historii - bowiem słupki nad Wisłą pozwalają po ich odnalezieniu na naukę właśnie tych przedmiotów na żywo. Dodatkowo świetną sprawą w ramach organizowanych wyjazdów na zielone lub białe szkoły jest też wykorzystanie map ze stałymi trasami w celu edukacji dzieci i młodzieży.