Zmiany miejsca i godzin startu

W załączniku zaktualizowany komunikat techniczny dziewiątej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza oraz trzeciej rundy Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację. W sobota (9 września) miejsce centrum zawodów pozostaje bez zmian, ale start rozpoczynamy od 11:30 i trzeba przyjechać do godziny 12:30, aby zdążyć wystartować w obu etapach. Trasy zapowiadają się wyjątkowo interesująco i warte czasu poświęconego na ich pokonanie.

W niedzielę (10 września) będzie zmiana nowe centrum zawodów - przy Zespole Szkół nr 120 przy skrzyżowaniu ulic Juliusza Osterwy (tutaj będzie parking) i Wilgi. Start w tym dniu rozpoczynamy od godziny 9:00 i będzie czynny do 11:00. W ten sposób osoby startujące także w Pucharze UNTS będą miały zaledwie 1 km do centrum tych zawodów, czyli spokojnie dadzą radę. 

Teren zawodów styka się z terenem Mistrzostw Polski w RJnO, które odbędą się tydzień później, więc będzie to przed nimi idealny trening. Zapisy na nasze zawody jak zwykle tutaj. Serdecznie zapraszam.

Komentarze

W załączniku "Losowanie

W załączniku "Losowanie roweru 2017 - stan po 8 rundach.pdf" znajduje się lista zawodników, którzy mają jeszcze szanse na losowanie roweru na zakończenie sezonu. Niektórym wystarczy np. start podczas najbliższej rundy, a sporo osób musiałoby wystartować we wszystkich pozostałych 4 rundach (przynajmniej po jednym starcie w rundzie).

Czyli ostatnia szansa

Jak wynika z wyliczeń dla niektórych osób, aby załapać się na kupon losowania roweru podczas zakończenia tegorocznego sezonu PWiM w RJnO - pogoda na sobotnio - niedzielne zmagania zagwarantowana w sobotę słoneczko i ciepło w niedzielę bez słońca, ale i bez deszczu - to oprócz fajnej mapy i super ciekawych tras co mogę zagwarantować na dziś - no trzeba jeszcze się zgłosić, aby spokojnie wystartować w rywalizacji podczas Rundy IX PWiM oraz Rundy III Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w RJnO = mieszkańcy Dzielnicy Wawer zgłoszeni w terminie czyli do piątku 08.09.2017 do godziny 14:00 mają start w zawodach bezpłatnie.

Serdecznie zapraszam – mapa zaktualizowana.