Jak długo można pić herbatę z talerza?

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Życie. Akcja ogłoszeniowa właśnie ruszyła. W miastach można spotkać takie niby plakaty poszukiwawcze. Historia mojego Pucharu nadal nie została niestety rozwikłana. Dyrektor rowerowy zamilkł. W wielkim skrócie chodzi o nagrodę za moje wybitne wyniki w RJnO za rok ubiegły, bo wygrałam Indywidualny Puchar Polski. Rok już zmierza ku końcowi, jak Pucharu nie było, tak nie ma go nadal.

Zastawa u mnie w domu uboga. W związku z tym, że raczej praktyczne podjeście mam do życia, to ten Puchar miał być przeznaczony właśnie na herbatę.

Za naprowadzenie na trop, wskazanie winnych lub przekazanie/oddanie Pucharu jest przewidziana nagroda. Ocena wiarygodności/przydatności informacji - według mojego uznania:-)

Komentarze

Za kolejną podpowiedź

Za kolejną podpowiedź serdecznie dziękuję:-) Właśnie się zastanawiam nad nagrodzeniem szczerych chęci wsparcia mnie w poszukiwaniach...

Sprawa po części się wyjaśniła dzisiaj. Dyrektor rowerowy się przyznał, że od maja to sobie w moim Pucharze herbatkę parzy...co nie zmienia faktu, że fizycznie jeszcze go nie dostałam. Tak się zastanawiam, czy takie używane puchary, to można wręczać...

Karolino, ja Ci mogę

Karolino, ja Ci mogę dożywotnio użyczyć nieużywany kubek (z gwarancją wymiany na nowy w przypadku zniszczenia), zawsze to wygodniej pić niż z talerza :)