Oblężenie Moskwy

Dobiegł końca drugi dzień zawodów RAM-SPORT Cup, czyli Mistrzostw Okręgu Moskiewskiego i jednocześnie Pucharu Rosji w Rowerowej Jeździe na Orientację. Zawody dla Rosjan bardzo ważne, bowiem odbywają się tam kwalifikacje do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy. Przyjechali zatem wszyscy zawodnicy, którzy chcą powalczyć o prawo startu w słonecznej Francji na przełomie lipca i sierpnia br.

I tak w kategorii M17 startuje 42, a w M20 23 zawodników. Właśnie z powodu tak silnej obsady zdecydowałem o udziale w tych zawodach naszych obiecujących juniorów, którzy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w boju.

W zawodach wzięli udział Bartek Niebielski w M17 oraz Bartek Nowak w M20 i pokazali, że podczas Mistrzostw Europy we Francji będą w stanie rywalizować o czołowe pozycję.

Zapraszam do oglądania map z trasami z zawodów sobotnich (sprint) oraz niedzielnych (dystans klasyczny). Teren naprawdę... ciekawy.

Pozostały nam jeszcze dwa starty dzisiaj (dystans długi) oraz jutro (dystans klasyczny ze startu masowego). Wyniki można znaleźć na stronie: http://www.moscompass.ru/news/index.php. Zachęcam do kibicowania.