Klasyfikacja końcowa Grand Prix

Nadszedł czas opublikowania ostatecznych wyników klasyfikacji końcowej Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację roku pańskiego 2017. Zastosowałem tutaj przywilej sędziego głównego i każda osoba jest klasyfikowana tylko w jednej kategorii. Myślę, że każdy będzie zadowolony. Wymogi takie musiałem zastosować, bowiem w przypadku tej edycji dla zachowania ilości faktycznie startujących zawodników końcowe wyniki muszą być zgodne z tym ile osób wystartowało. Zastosowana metoda nikogo nie pozbawiła wyższego miejsca zajętego w Swojej kategorii wiekowej.

Jeśli chodzi o wyniki końcowe Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO 2017 to taka zasad nie będzie miała zastosowania. Nastąpi jednak połączenie niektórych kategorii wiekowych i każdy zawodnik otrzyma maksymalnie dwa medale. Jakiego będą one koloru zadecydują wyniki ostatniej, dwunastej rundy cyklu, która odbędzie się już w najbliższy weekend w Malcanowie. Warto więc przyjechać i powalczyć o ostatnie w tym sezonie pucharowe punkty, bo mogą one być na wagę złota.

Ostateczna klasyfikacja Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w RJnO w wersji do poczytania jest dostępna poniżej w załączniku.

Komentarze

Dostępna jest również

Dostępna jest również zaktualizowana lista osób, które mają jeszcze szansę na losowanie roweru podczas Zakończenia Sezonu. W zasadzie lista osób jest bez zmian, zmieniły się tylko poszczególne cyferki. 8 osób musi jednak pojawić się na przynajmniej jednym starcie ostatniej rundy, która dla przypomnienia - już za kilka dni w ten weekend w Malcanowie. Pozostali mogą zwiększyć swoje szanse poprzez dorzucenie kolejnego kuponu.

Tyle w sprawie losowanego roweru. Zachęcam niezdecydowane jeszcze osoby (zwłaszcza te spoza wspomnianej listy) do rejestracji na ostatnią rundę. W końcu nie często jest szansa na jeżdżenie po nowych mapach i terenach. Później będzie tylko Zakończenie Sezonu i dłuuuuga przerwa (od roweru) do wiosny.