Skip to main content
orienteering.waw.pl
Grand Prix Dzielnicy Wawer w RJnO
Season 2024
Races
Categories
Competitors
Teams
Towns
Nr
Competitor
Town / Team
Nr
1
Adintsova Katarzyna
2
Adintsova Malina
3
Banaś Malwina
Warszawa
Pustelnik
4
Bartnik Konrad
Warszawa Wawer
KU AZS WAT Warszawa
5
Bartnik Monika
Warszawa Wawer
KU AZS WAT Warszawa
6
Bartos Maja
Nowe Lipiny
Q-Link
7
Bartos Paweł
Nowe Lipiny
Q-Link
8
Benesz Olga
Żółwin
Team 360º
9
Benesz Rafał
Żółwin
Team 360º
10
Bernady Kamila
Warszawa
11
Bernady Kinga
Warszawa
12
Bernady Krzysztof
Warszawa
13
Bielan - Lenczowska Karolina
Sulejówek
Team 360º
14
Bogumił Dariusz
Warszawa
Team 360º
15
Borejko Karolina
Warszawa
TiPiK
16
Borejko Tomasz
Warszawa
TiPiK
17
Brzezińska Maja
Wieliszew
UKS Falenica
18
Buciak Piotr
Warszawa
Team 360º
19
Chilimoniuk Diana
Warszawa
UKS Falenica
20
Chilimoniuk Paweł
Warszawa
UKS Falenica
21
Ciupa Marcin
Łódź
UKS Orientuś Łódź
22
Daniluk Karina
Mińsk Mazowiecki
BKS Wataha Warszawa
23
Dąbrowski Michał
Warszawa
Ultrapośladach
24
Fiderkiewicz Bartosz
Warszawa
ISPL-BF
25
Foland Adam
Sulejówek
UKS Falenica
26
Foland Kasia
Sulejówek
UKS Falenica
27
Foland Tymon
Sulejówek
UKS Falenica
28
Franaszek Alina
Warszawa
Radośni
29
Franaszek Krzesimir
Warszawa
Radośni
30
Franaszek Paweł
Warszawa
Radośni
31
Gaik Michał
Warszawa
32
Gromadzka Lena
Warszawa
Team 360
33
Gromadzki Emil
Warszawa
Team 360
34
Gromadzki Wiktor
Warszawa
Team 360
35
Gruda Bartek
Warszawa
36
Gruda Konrad
Warszawa
37
Gruda Zbigniew
38
Gruziel-Slomka Magdalena
Warszawa
Team360
39
Grzywacz Agnieszka
Warszawa
Team 360
40
Hajduk Paweł
Warszawa
41
Hyla Damian
Zdzieszowice
UKS Kometa Gliwice
42
Janowski Bartłomiej
Warszawa
Nunu Team
43
Janowski Filip
Warszawa
UKS Falenica
44
Janowski Konrad
Warszawa
KOS Warszawa
45
Janowski Piotr
Warszawa
KOS Warszawa
46
Jóźwicki Adam
Sulejówek
47
Kaczorowski Aleksander
Sikory
48
Kaim Izabella
Celestynów
Klub InO Stowarzysze
49
Kamińska Anna
Warszawa
KU AZS WAT Warszawa
50
Kamińska-Socha Hanna
Warszawa
Team 360º
51
Kędziorek Damian
Komorów
UKS Falenica
52
Kielak Hubert
Tłuszcz
UKS Falenica
53
Kielak Sławomir
Tłuszcz
UKS Falenica
54
Kompa Mateusz
Nadbrzeż
Nadbrzeż Team
55
Korzętkowski Adam
Warszawa
56
Korzętkowski Tymon
Warszawa
57
Kowalczyk Sandra
Łódź
Zakapiory
58
Kozłowski Wiktor
Nadbrzeż
Nadbrzeż Team
59
Krasuski Bartłomiej
Warszawa
Team 360º
60
Krasuski Marcin
Warszawa
OK!Sport Warszawa
61
Kubisiak Marek
Skierniewice
Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
62
Kubisiak Witold
Skierniewice
Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
63
Kulicka Agata
Skierniewice
Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
64
Lasecki Grzegorz
Nadbrzeż
Nadbrzeż Team
65
Lech Marcelina
Warszawa
66
Lech Paweł
Warszawa
67
Lenczowski Adam
Sulejowek
Team 360
68
Lenczowski Jan
Sulejówek
Team 360º
69
Lenczowski Krzysztof
Sulejowek
Team 360
70
Lenczowski Leon
Sulejówek
Team 360º
71
Łaski Tomasz
Zielonka
KInO Stowarzysze
72
Łukaszewicz-Bernady Joanna
Warszawa
73
Majkowska Magdalena
Warszawa
Nunu Team
74
Malinowski Bartosz
Warszawa
UKS Falenica
75
Malinowski Michał
Warszawa
UKS Falenica
76
Malinowski Wojciech
Warszawa
UKS Falenica
77
Małek Filip
Warszawa
Team 360º / IBOX MLiga Racing Team
78
Małek Justyna
Warszawa
Team 360º / IBOX MLiga Racing Team
79
Małek Mikołaj
Warszawa
Team 360º / IBOX MLiga Racing Team
80
Małek Piotr
Warszawa
Team 360º / IBOX MLiga Racing Team
81
Marczuk Jakub
Warszawa
82
Matera Rafał
Żabia Wola
83
Mikołajczyk Hubert
Warszawa
Różowe Gobliny
84
Mikołajczyk Małgorzata
Warszawa
Różowe Gobliny
85
Mikołajczyk Stanisław
Warszawa
Różowe Gobliny
86
Mikulski Juliusz
Józefów
Ciapatki
87
Mikulski Teodor
Józefów
Ciapatki
88
Miłkowska Anna
Warszawa
89
Mróz Jacek
Warszawa
Team 360º
90
Mytnik Artur
Warszawa
91
Mytnik Michał
Warszawa
92
Niebielski Bartosz
Warszawa
UKS Falenica
93
Niegowska-Warowna Anna
Pruszków
48 Górali
94
Niessner Piotr
Kraków
WKS Wawel Kraków
95
Olbrycht Janusz
Warszawa
OLBnO
96
Olesiński Piotr
Warszawa
97
Otowski Stanisław
Warszawa
Warszawa
98
Pacek Karolina
Warszawa
99
Pańczyszyn Sandra
Warszawa
Radośni
100
Pawliszak Dominik
Warszawa
UKS Falenica
101
Pawliszak Ignacy
Warszawa
UKS Falenica
102
Pawliszak Sławomir
Warszawa
UKS Falenica
103
Pilipczuk Anna
Warszawa
Team 360
104
Pilipczuk Marcin
Warszawa
Team 360º
105
Piłkowski Tadeusz
Karczew
Team 360º
106
Polok Kamil
Warszawa
InFemto
107
Rogalska Wiktoria
Warszawa
BKS Wataha Warszawa
108
Sadomski Jacek
Warszawa
Urząd Dzielnicy M. St. Warszawy Wawer
109
Sadowski Waldemar
Suwałki
Zabłudów Team
110
Senderek Łukasz
Warszawa
Team 360°
111
Sieranski Maksymilian
Zielonka
Sierany
112
Sieranski Piotr
Zielonka
Sierany
113
Sierańska Łucja
Zielonka
Sierany
114
Sierański Mateusz
Józefów
Sierany
115
Siwiec Mariusz
Warszawa
Glusi & KInO Stowarzysze
116
Skowroński Tomasz
Warszawa
TSA
117
Sławiński Kuba
118
Sławiński Witold
119
Słomka Basia
Warszawa
120
Słomka Paweł
Warszawa
121
Słomka Szymon
Warszawa
122
Szaturska Aleksandra
Wieliszew
UKS Falenica
123
Szczęśniak Dorota
Józefów
UKS Falenica / Żab Team
124
Szczęśniak Maciej
Józefów
UKS Falenica / Żab Team
125
Szczutkowski Jakub
Warszawa
GWARDIA Warszawa 1948 Cycling Club
126
Szczygielski Przemysław
Warszawa
Team 360
127
Szewczykowska Anna
Nowa Wieś
Team 360º
128
Szewczykowska Rafał
Nowa Wieś
Team360
129
Szewczykowski Maciej
Nowa Wies
RUNNINGWILD
130
Szewczykowski Rafał
Nowa Wieś
Team360
131
Szuster Zofia
Warszawa
132
Szymańska Alida
Warszawa
UKS Falenica
133
Szymańska Anita
Warszawa
Team 360º
134
Szymańska Joasia
Warszawa
Team 360º
135
Szymańska Zuzanna
Warszawa Ochota
Klub InO Stowarzysze, Team 360º
136
Szymański Adam
Warszawa
UKS Falenica
137
Szymański Jerzy
Warszawa
Team 360º
138
Szymański Norman
Warszawa
UKS Falenica
139
Szymański Oskar
Warszawa
UKS Falenica
140
Świdzińska Helena
Warszawa
141
Świdzińska Małgorzata
Warszawa
142
Świdziński Marcin
Warszawa
xd_ferajna
143
Świdziński Stanisław
Warszawa
xd_ferajna
144
Tabor Antonina
Warszawa
Tabory
145
Tabor Grzegorz
Warszawa
Tabory
146
Tabor Juliusz
Warszawa
Tabory
147
Tabor Maria
Warszawa
Tabory
148
Tabor Piotr
Warszawa
Tabory
149
Tkaczuk Anna
Opole
Team 360º
150
Trykozko Ula
Warszawa
Team 360º
151
Warowny Albert
Pruszków
48 Górali
152
Warowny Piotr
Pruszków
48 Górali
153
Warowny Wojciech
Pruszków
48 Górali
154
Wąsiewicz Jerzy
Warszawa
Team 360
155
Wąsiewicz Marzena
Warszawa
Team 360º
156
Wąsiewicz Piotr
Warszawa
Team 360º
157
Wąsiewicz Urszula
Warszawa
Team 360º
158
Wieczorek Piotr
Warszawa
Team 360º
159
Wigier Helena
Milanowek
Team 360º
160
Wigier Klara
Milanowek
Team 360º
161
Wigier Marcin
Milanowek
Team 360º
162
Wigier Stanisław
Milanowek
Team 360º
163
Wilk Magdalena
Warszawa
Ultrapośladach/ Team ZabieganeDni
164
Wintrowicz Agnieszka
Otwock
Team 360º
165
Witczak Przemysław
Warszawa
Dreamtime Trails
166
Wojciechowska Aniela
Nowa Wieś
167
Wojciechowska Anna
Nowa Wieś
Nowa Wieś
168
Wojciechowska Aurelia
Nowa Wieś
169
Wojciechowski Adam
Nowa Wieś
170
Wroniak Adam
Wołomin
Team 360º
171
Wroniak Krzysztof
Wołomin
Team 360º
172
Wrzosek Zbigniew
Warszawa
zbych
173
Zwolińska Jola
Warszawa
UKS Falenica
174
Zwoliński Bartek
Warszawa
UKS Falenica
175
Zwoliński Jurek
Warszawa
UKS Falenica
176
Zwoliński Mateusz
Warszawa
UKS Falenica
177
Żuber Igor
Warszawa
KS Tęcza
Logo
Select language
English
Polski
Menu
About website
News
News archive
Hosted races
Calendar
Entires
Rankings
Gallery
Contact
Help
Search form
Search
User login
Username
*
Password
*
Create new account
Request new password
Recommended
Supported