Kosmiczny weekend nadchodzi

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od kolejnej rundy Pucharu. Zgłaszać się można do piątku, do godziny 14:00. Przypominamy, że wśród osób startujących zostaną rozlosowane dwa upominki. Trzeba być zapisanym na oba dni i wystartować w sobotę. Nagroda do odebrania podczas niedzielnych zawodów, w przypadku nieobecności nagroda przepada.

Po ostatnich weryfikacjach w terenie z rywalizacji odpadł jeden punkt na trasie czarnej podczas sobotniego średniaka. Pozostałe dystanse i ilości punktów bez zmian. Radzimy poćwiczyć składanie map, ponieważ na większej ilości tras będzie ona serwowana w formacie A3. Dzięki temu jeździć będziemy tylko na standardowych skalach 1:7500, 1:10000, 1:15:000.

Charakterystyka tras przedstawia się następująco. Sprint to bardzo gęsta drożnia, gdzie pomimo szybkich i ubitych ścieżek należy jechać bardzo uważnie. Drugi sobotni dystans będzie interwałowy z dosyć łatwą nawigacją. Punkty będę znajdować się w skupiskach pomiędzy którymi przejazd będzie bardzo prosty i szybki. Dystans długi w niedzielę powinien wszystkim przypaść do gustu. Piękny las z szybkimi ścieżkami i duktami, prawie nie ma piachu. Trasa czarna i czerwona to dwie mapy i przejazd w formie sztafety jednoosobowej. Wpierw należy przejechać trasę z pierwszej mapy i po przejeżdzie przez miejsce startu/mety zmieniamy mapę i kontynuujemy zmagania.

W załączniku zaaktualizowany komunikat.

Zapraszamy!

Komentarze

To będzie bardzo fajna Runda

To będzie bardzo fajna Runda PWiM w RJnO i na pewno warto się wyrobić ze zgłoszeniem pozostało niewiele czasu niecałe 14 godzin, później nie ma zmiłuj i opłata wzrasta, a map wcale nie musi wystarczyć dla spóźnialskich - formaty duże A-3 i tylko po 2 sztuki w kategorii będą w zapasie i niestety nie da się dodrukować jak ktoś zadzwoni lub napisze po 14:00, że chce startować, po prostu przyjedzie i pokibicuje uczestnikom zmagań. .